Sayfa 568/568 İlkİlk ... 68468518558566567568
Arama sonucu : 4542 madde; 4,537 - 4,542 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    dolar uzun süre buralarda takılacağı için yabancı fonlara 1 lira bile yatırmam. hedef portföy fonlarının performansı epeydir çok kötü onları da almam. değişken fonların 1 yıl sürede hisse fonlarını geçme şansı yok. fanteziye gerek yok. üstüne bir de stopajı var...
    ııh, yas, ıhk üçlüsüne paramı bölüştürürdüm ben olsam.
    Adamlar önce kendi şirketlerini adam gibi yönetsinler...Bende çok az nnf si var performansı çok kötü..Miktar küçük olduğundan önemsemiyorum ....

2. Sayın şimşek biraz az konuşsa, konuşarak kendisini yormasa daha mı iyi olur ki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,419
     Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    sayın televole, teşekkürler... ben hedef portföy fonlarını uzun zamandır tutuyorum... nnf'den 3 yılda yüzde 900'e yakın kar ettim. sadece HKM'yi yeni aldım. AFT ve AFA'yı da yeni almadım. abd borsalarının uzun vadede mutlaka yukarı gideceğinden hareketle onları tutuyorum... doların yerinde saymasıyla pek ilgilenmiyorum... tcd'yi birkaç gün sonra satmayı planlıyorum. ondan gelecek para ile THY ve Tüpraş artıracağım... değişken olarak sadece IPB'yi tutacağım... istanbul portföy fonlarının iyi yönelitdiğini düşünüyorum... tabii burası sadece fon tarafı... benim asıl portföy hisselerde... onları kendim takip ediyorum... bol kazançlar...
    TCD yi yöneten yöneticiler değişmiş olabilir..bir araştırın isterseniz..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,419
    2 aylığına IBB değişkendeyim... Sonrasına bakacaz... Şu anda hisse fonalrına girmeyi riskli buluyorum... IBB de de hisse var ama az.. Amacım mevduatı ve PP leri yenmek.. Bir kaç ay sonra direk hisse alımı yapacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    2 aylığına IBB değişkendeyim... Sonrasına bakacaz... Şu anda hisse fonalrına girmeyi riskli buluyorum... IBB de de hisse var ama az.. Amacım mevduatı ve PP leri yenmek.. Bir kaç ay sonra direk hisse alımı yapacağım.
    Geçen hafta bende İBB ye girdim , repo faizleri yükselince negatif getiriyor , bakalım 1 ay mevduat üstü getirecekmi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,419
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Geçen hafta bende İBB ye girdim , repo faizleri yükselince negatif getiriyor , bakalım 1 ay mevduat üstü getirecekmi?
    Bu saatten sonra faizin bir süre yükselmesi zor gibi...

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 568/568 İlkİlk ... 68468518558566567568

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •