Sayfa 154/154 İlkİlk ... 54104144152153154
Arama sonucu : 1231 madde; 1,225 - 1,231 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Mp bile 60 milyar pd yi gecti . Tmm tum turkiyede cirosu cok iyi vs ama kibristan ingilizler kaciyor ben kumara giderm ordan biliyorm. Saglik merkezlernn yok olmasi sebebiyle bunlari firsata donusturebilir .

Nerdeyse bist 30 lar 1 trilyon pd ye yaklasirken bunun 7 de veya 6 5 e inmesi sadece firsat verir .

2. Sirketin ismi oksijen ırak pazarina millet serum satiyor buda oksijen maskesi satsin . Yayilsin . İrak buyuk bir pazar saglik konusunda . Arap yarimadasina ortadoguda elit yerlere cok buyuk kompleksler yapabilmeli . Biraz buyumeli . Izmire sıkışıp kalırsa belli seviye yillarxlca tekrr eder .

3. Para araplarda . Katar dubai riyad ac buraları super saglk kompleksi burdan aldigin 30 dolarsa ordan alirsin 100 dolar adam bası .

O insanaldn parasi var parasi olanda sagligina hersryden onem verr para harcar . Bunları hayata gecirmeli . Illa ki vaddr orda kompelksler ama yetenekli dr ile farkli kompleks ile genis kisima hitap etmeli

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Izmirde duzgun bornova da bile 6 milyon istiyorlar eve . Rezidans . 70 metre .

Normal alsancakda vs de duzgun bir ev 10 milyondan baslar.

Cebinde 1 milyon dolar olan yani 3 ev parasi olan 20 kisi . 20 milyon dolardan takasın 3de1 inden fazlasni toplams oluyor .

Dunya gayrimenkulu var , ev alacagima bunu alırım . Hissenn gitmesi cok kolay hisseye hakimiyetde cok kolay bence . Bıraķin versin benim gibi gariban bile 500 bin lota cikabiliyorsa 15 20 kisi sadece el atsa neler olur goruruz.

Adelde ayni seyi yasadm gurbetci akrabama 1 m euroluk mal aldim kagit kendini yukarı atmisti . 20 lerden 30 lara . Bu isler boyle verenn malı alınır .
    Insallah diyelim ufak ufak ekleriz ,vermiyoruz ama versek de bir 500 bin veremeyiz o kadar yok bizde gariban degiliz😀

5.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Mp bile 60 milyar pd yi gecti . Tmm tum turkiyede cirosu cok iyi vs ama kibristan ingilizler kaciyor ben kumara giderm ordan biliyorm. Saglik merkezlernn yok olmasi sebebiyle bunlari firsata donusturebilir .

Nerdeyse bist 30 lar 1 trilyon pd ye yaklasirken bunun 7 de veya 6 5 e inmesi sadece firsat verir .
    Tapdi piyasa değeri 3 kat artarken (ki yeni arz olmasına rağmen) aynı dönemde Medikalpark 6 kat arttı. Tek beklentimiz bu farkın kapanması

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Izmirde duzgun bornova da bile 6 milyon istiyorlar eve . Rezidans . 70 metre .

Normal alsancakda vs de duzgun bir ev 10 milyondan baslar.

Cebinde 1 milyon dolar olan yani 3 ev parasi olan 20 kisi . 20 milyon dolardan takasın 3de1 inden fazlasni toplams oluyor .

Dunya gayrimenkulu var , ev alacagima bunu alırım . Hissenn gitmesi cok kolay hisseye hakimiyetde cok kolay bence . Bıraķin versin benim gibi gariban bile 500 bin lota cikabiliyorsa 15 20 kisi sadece el atsa neler olur goruruz. Adamlar zaten piyasada 2 milyon lotla hisseyi döndüruyorlar aylardır.

Adelde ayni seyi yasadm gurbetci akrabama 1 m euroluk mal aldim kagit kendini yukarı atmisti . 20 lerden 30 lara . Bu isler boyle verenn malı alınır .
    20 milyon dolarlık alımla hisse 20-30 tavan falan yapar herhalde rahat 12 milyon lot yapıyor şu anki fiyatla.

7. Tahtacı ne zaman isterse o zaman biz ne yazsak boş
    Acemsah olmadan buranın keyfi yok bir tane dallama için bize kustu bekliyoruz kendisini

Sayfa 154/154 İlkİlk ... 54104144152153154

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •