Sayfa 407/407 İlkİlk ... 307357397405406407
Arama sonucu : 3256 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,029
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    2,8 milyar kar açıkladı, hayırlı olsun
    Hayırlı olsun, aylık satış adetleri zaten biliniyor olduğu için sürpriz bir bilanço değil.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, aylık satış adetleri zaten biliniyor olduğu için sürpriz bir bilanço değil.
    Ben şahsen 3 - 3,5 milyar kâr açıklar diye tahmin ve beklentimi belirtmiştim, 2.806.016.000 milyar kâr açıkladı. (Önceki 2.739.064.000) Bir önceki yıla ait 3 aylık bilançoya göre % 2 bir kâr artışı olmuş. Sağlık olsun, önümüzdeki bilançolarda katlanarak kâr açıklamasını bekliyoruz artık.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Ben şahsen 3 - 3,5 milyar kâr açıklar diye tahmin ve beklentimi belirtmiştim, 2.806.016.000 milyar kâr açıkladı. (Önceki 2.739.064.000) Bir önceki yıla ait 3 aylık bilançoya göre % 2 bir kâr artışı olmuş. Sağlık olsun, önümüzdeki bilançolarda katlanarak kâr açıklamasını bekliyoruz artık.
    net esas faaliyet karı sizin tahmininizle aynı, FAALİYET KARI (ZARARI) 3.242.295.000

4. Hey maşallah

tofaşkımın bu hareketlerini seviyorum
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Gelen KAP'ta Rekabet kurulunun ek süre vermiş.
    Rekabet kurulu mevzuatında şöyle yazıyor. "Gerek görüldüğü hallerde bir defaya mahsus olmak üzere 6 aya kadar ek süre verilebilir." diyor. Yani 6 ay bekleyeceğiz diye bir şey yok. Ne kadar ek süre aldılar o önemli

6.  Alıntı Originally Posted by Kartal... Yazıyı Oku
    Gelen KAP'ta Rekabet kurulunun ek süre vermiş.
    Rekabet kurulu mevzuatında şöyle yazıyor. "Gerek görüldüğü hallerde bir defaya mahsus olmak üzere 6 aya kadar ek süre verilebilir." diyor. Yani 6 ay bekleyeceğiz diye bir şey yok. Ne kadar ek süre aldılar o önemli
    Baskilamaya devam edecekler bir süre daha demek fırsat mı yoksa zaman kaybı mi 🤔

7.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Baskilamaya devam edecekler bir süre daha demek fırsat mı yoksa zaman kaybı mi 🤔
    Süreyi yetiştirememişler ek süre vermişler. Bence her an onay gelebilir. 6 ay süreceğini zannetmem. Bir defa mahsus ek süre alındığı için, beklenti devam ettiği sürece hisseyi ve fiyatını her zaman canlı tutacaktır.

8. Vadeli sonu hisse hızlı çıkınca sell yapanlar mali nasıl geri alacak. İşte bu haberle

Sayfa 407/407 İlkİlk ... 307357397405406407

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •