Sayfa 354/354 İlkİlk ... 254304344352353354
Arama sonucu : 2830 madde; 2,825 - 2,830 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Çıtak sana Allah akıl fikir.versin, bunun Tayyip kulları vs gibi yazman baştan aşağı arkasında duramayacagin bir şeyi savundugun için. Son 10 yılda ekonomi çok kotu yönetildi. Ama bu düşünceye sahip olunca da ortaya her atılacak tutarı neden sorgulamadan kabul edeyim?

Bulup buluşturduğun 12 trilyon, bu küçük mu elbet değil . Ama senin ortaya attığın iddia 48 trilyon. Kısacası referans olduğun kişi zaten senin söylediğin 4 te birini söylüyor.

Daha bu hesabi bile yapamadığin yerde siyasi söylemlerle yirtamazsin. Ben çok bikgiliyim derya denizim diye sürekli kendini pohpohlaman da bosuna. Karizman sıfır bile değil artık.

Matematik bilmeyeni de foruma almamak lazım bu nedir?
    bir önceki cevabi yazım, size değil...

benim mesajımı alıntıladığınız için, okuyuculara cevabım idi

senin gibilere tenezzül bile etmem

2. Bizim ekonominin bilinmeyen tarafları var. Kkm gibi daha önce icad edilen altın hesapları vardı. Vatandaş altınını bankaya verdi. Altınını çekmek isterse altın vermiyor TL veriyor ve baya bir düşük marj var. O altınların karşılığı yok. Hesaplamaya tüm gerçekleri bildiğiniz de hesaplama doğru olur bizim dolambaçlı bir çok uygulamamız var. Belki bile RTE bu güne kadar bazı uygulamalardan ve sonuçlarından haberdar değildi ki kara şimşeğin yöntemini kabul etti.

ne demişim ?

şu 143 milyar dolar borcu cevaplayın demişim...

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    siz bu şartlarda beni sorguluyorsunuz... HATANIZ bu

4,7 trilyon...

143 milyar dolar ediyor

sorgulamanız gereken, THY, BOTAŞ başta olmak üzere, 3 büyük devlet bankası...(hemde her sene kar yazarken )

8 senede nasıl 143 milyar dolar BORÇLANIYOR ?
    cevaba bak...

hala benim 1,5 trilyon doları konu edip... hedef şaşırtma peşindeler

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    İktidar hatalı der gerçek tutarlarla eletirirsin buna karşı çıkan olmadı. Ama 1.5 trilyin USD iddaan arkasında durman bence seni inanılmaz komik duruma düşürdü farkına varabilsen keşke.

Bu arada tekrar ediyorum ekonomi iyi yönetildi vs iddaam vs yok. Ama bunu anlatmak için gerçek dışı abuk tutarlar ortaya atmaya da hiç gerek yok.
    karşıma alıp ne anlatayım, neyi tartışayım ?

4. Dinlediğim yayınlar yorumlar bankalar pahalı ykb olayı haberde geçenin yarısına bitse bile karli satis olur ee haftalardır biz bu bankalarla endeks tutuluyor nerde kaldı realite matematik düşündükçe aklıma sasa hekts yılları geliyor diyorum oğlum burası kumarhane mantık matematik yok kim ne isterse öyle çiziyor...cümleten iyi tatiller...

psiyedili dostum film güzelmiş.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,190
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    psiyedili dostum film güzelmiş.

Beğendiğine sevindim sn EMLAK dostum.
    İyi filmler denk gelirse göz atmanız için yazarım.
    İyi geceler . size ve tüm forumdaşlarıma iyi haftasonları.
    saygılar.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 354/354 İlkİlk ... 254304344352353354

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •