Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
Arama sonucu : 30 madde; 25 - 30 arası.

Konu: KOCMT Koç Metalurji

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Aynen, battım bittim. Kilitlendim ☺ï¸
    Yukseliyor Cihangir, gozun aydin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,518
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yukseliyor Cihangir, gozun aydin..
    Bu fırıldağa güvenilmez,dün tabandan 20-bugün 40 aldım=100-gönderdim 95 kaldı 5

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu fırıldağa güvenilmez,dün tabandan 20-bugün 40 aldım=100-gönderdim 95 kaldı 5
    Muthis, kalani uzun vade tut bence..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,518
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Muthis, kalani uzun vade tut bence..
    5 lot kalmıştı 22.70 aldık yine 24 gönderdik aldıklarımı,sadece ufaklıklar kaldı,arz fiatının neredeyse 2 mislini aldım,neyse zaten tradeciyimde,o değilde sağlam dedik diğerlerine göre içi boş çıktı,diğer arzlar 3 tavan çekti halada tavandalar

5. Dün 12.500.000 lot alım yaparak fiyatı tabandan kaldıran patronları alkışlıyorum.

Bu işlemi yapmasalar, fiyat bugün büyük ihtimalle arz fiyatının altına sarkardı.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

6. Arkadaslardan biri ozelden yazip sormus.

KOCMT ilerde bir POLTK olur mu diye.

Hic sanmiyorum.

Sirketin bence onemli ozellikleri, stratejik konumu, haddehanelerin kurulu olmasi, rcycle isinde olmasi ve de nihayet insaat demiri de uretmesi.

Bunlar da cok yogun rekabet kosulleri altinda olan sektorler.

POLTK o zamanlarda tek ti, teknik knowhow konusu rekabete izin vermiyordu, POLTK'i kuran Hoca'lar cok degerli adamlardi ve cok durust bir Alman sirketine sattilar.

Ayrica sirketin odenmis sermayesinin bu kadar dusuk olmasi da bugunku piyasa degerinin en guclu nedenlerinden.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •