Sayfa 214/214 İlkİlk ... 114164204212213214
Arama sonucu : 1708 madde; 1,705 - 1,708 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. 2 ve 3/5/2024 tarihlerinde Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat A.Ş. payları ile ilgili olarak 17.0180TL fiyat aralığından 1.398.425 TL
    toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat A.Ş.
    sermayesindeki paylarım/oy haklarım 3/5/2024 tarihi itibariyle % 23.75 sınırına düşmüştür. Yönetim kontrolüne sahip olduğum
    Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat A.Ş. ’nin sahip olduğu % 23.75 oranındaki paylar/oy hakları da benim kontrolüm /
    ortaklığımızın kontrolü altındadır.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. Alanlar satanlar bakalım final nasıl olacak heyecanla seyrediyoruz))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3. Metemtur YK Başkanı Bulut: Şirketimizin yol haritasını belirleyecek ve sürdürülebilir bir büyüme sağlayacak stratejik adımlar atıyoruz

03/06/2024 12:24:40

Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bulut, "Çalışmaya, projeler üretmeye devam ediyoruz. Şirketimizin yol haritasını belirleyecek ve sürdürülebilir bir büyüme sağlayacak stratejik adımlar atıyoruz." dedi.

Metemtur'un bugünkü "Olağan Genel Kurulu" sonrasında şirketimizde Yönetim kurulu değişikliği gerçekleşti.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal Bulut, şirketimizin kısa ve orta vadede atacağı adımlar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bulut, "Metemtur A.Ş. olarak faaliyet yürüttüğümüz enerji,inşaat ve turizm gibi sektörlerin yanında diğer sektörlerde de faaliyetlerimizi genişletmeyi planlıyoruz. Bu noktada, şirket birleşmeleri ya da satın alımlar gibi çeşitli seçenekleri gündemimize aldık. Stratejik adımlar atarak mühendislik - proje yönetimi ve kimya endüstrisinde faaliyetleri olan , sektöründe önemli yeri olan firmalar ile birleşme, teknoloji alt yapılı start-up lara yatırım gibi planlarımız var. " dedi.
    Metemtur YK Başkanı Bulut: Şirketimizin yol haritasını belirleyecek ve sürdürülebilir bir büyüme sağlayacak stratejik adımlar atıyoruz

03/06/2024 12:24:40

Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bulut, "Çalışmaya, projeler üretmeye devam ediyoruz. Şirketimizin yol haritasını belirleyecek ve sürdürülebilir bir büyüme sağlayacak stratejik adımlar atıyoruz." dedi.

Metemtur'un bugünkü "Olağan Genel Kurulu" sonrasında şirketimizde Yönetim kurulu değişikliği gerçekleşti.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal Bulut, şirketimizin kısa ve orta vadede atacağı adımlar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bulut, "Metemtur A.Ş. olarak faaliyet yürüttüğümüz enerji,inşaat ve turizm gibi sektörlerin yanında diğer sektörlerde de faaliyetlerimizi genişletmeyi planlıyoruz. Bu noktada, şirket birleşmeleri ya da satın alımlar gibi çeşitli seçenekleri gündemimize aldık. Stratejik adımlar atarak mühendislik - proje yönetimi ve kimya endüstrisinde faaliyetleri olan , sektöründe önemli yeri olan firmalar ile birleşme, teknoloji alt yapılı start-up lara yatırım gibi planlarımız var. " dedi.

4. Patron şirketi büyütmeye kararlı .bakalım daha ne haberler gelecek ))))

Sayfa 214/214 İlkİlk ... 114164204212213214

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •