Sayfa 34/354 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2829 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    100 milyar tl bu devlet için birşey değil ama bunun arkasından neler gelecek onu görmek lazım.
    Arkasından ne gelecek.

Tam 150 bin memurluk tasarruf olduğuna göre eşten dosttan 150 bin yeni memur alınır.
    Muhtarlara özel kalem gibi yeni kadrolar ihdas edilir.

Onlar da gelir; "Maaşlar az, yetmiyor.
    İşadamlarından daha çok vergi alınsın bize aktarılsın biz yiyelim" der olur biter.

Malı mülkü olanlar, girişimciler, taş üstüne taş koymaya çalışanlar kendine dikkat etsin. Yemeyenin malını yerler.

Yarın açıklanıyor: Kamuda tasarruf dönemi!

Paket yarın açıklanıyor, takip sistemi devreye giriyor! Harcamalar kalem kalem hesaplanacak, kamuda tasarrufa uymayana kötü haber!

UBS, Çinli yatırımcıların altın fiyatlarındaki artış noktasında iyimser olduklarını öne sürüyor.
    Tüm dünyada olduğu gibi Çin’de de altın talebi güçlü seyretmeye devam ediyor. UBS analistleri ise Çin'deki altın piyasasını etkileyen motivasyonları ve kalıpları inceliyor. Analistler, Çin’de altına yönelik genel tutumun oldukça olumlu ve temkinli olmakla birlikte iyimser olduğunun altını çiziyor.

UBS'in kısa süre önce Çin'e yaptığı ziyaret, altın fiyatlarındaki hızlı yükseliş ve daha geniş ekonomik göstergelerden kopukluk konusundaki endişelere rağmen altına yönelik yaygın bir olumlu tutumu ortaya koyuyor.

bu hafta altın onsu 70 dolar zıplatmaları ilginççç....bakalım hangi olayın habercisi..... acaba israil den gelebilecek haberi mi fiyatlıyor....

5. Altında Mısır-İsrail gerginliğinin olası yansımaları var. Yoksa 2100 dolar civarına düzeltmesini yapıp yukarı gidecek gibi.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Yarın açıklanıyor: Kamuda tasarruf dönemi!
    Ben pek bir şey çıkacağını zannetmiyorum. Çıksa da memurları vesaire vurur.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

7.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    Bence global uzun vade trend güçlü ve devam ediyor.. u-100 de de aynı güçlü trend içinde ilerliyor ..
    geçen hafta kısa orta vade de bir tepe olasılığı öne çıktı bende... en önemli nedeni XBANK grafiği idi ve paylaşmıştım anlık.. altta u-100 olası düşüşlerin olası hedefleri neler olabilir adlı çalışma .. ytd kısmet ..

9200'e düşerse çok süper olur. Ben kağıtları sattım, bekliyorum.

5000 yıllık altına savaş açan Şimşek kime hizmet etmektedir sorusu yakın zamanda sorulması muhtemel soru.

Altın neden değerlidirle ilgili bir çok şey cevap verilebilir.
    Reaktif değildir, taşınabilir, toksik değildir ve oldukça nadirdir. Madeni para yaratacak kadar bol ama herkesin bulup kendi altın parasını yapamayacağı kadar az. Altının benzersiz özellikleri aynı zamanda üretilemeyeceği veya sahtesinin yapılamayacağı anlamına da gelir; hiçbir şey gerçeğiyle kıyaslanamaz.
    Altının kendisi de toplumların ihtiyaçlarının desteklenmesinde kritik bir rol oynamaktadır ve küresel olarak kültürler arasında önemli kabul edilmektedir. Finansal güvenliğin kaynağı olarak derinlemesine anlaşılmakta ve tanınmaktadır ve çok sayıda teknolojik ve sağlık uygulamaları için kritik öneme sahiptir.

Toplumun nüfus yapısının güneyden gelen göçlerle birlikte ekonomik yapısıda Altından uzaklaştırma ile mi bozulmak istenmektedir.
    Çin niye altına merak sardı.
    Gitgide çıkarma maliyeti dahada artıp bulunabilme ihtimalide düşecek olan altından Türk halkı neden uzaklaştırılmak isteniyor.

Bir siyasetçi olarak konuşursak.
    Türk halkını Altından uzaklaştırmak ve kısıtlamakla neye hizmet edilmektedir.
    Altın hakkımız söke söke alırız.
    Tek altın.

Demir,gümüş,bakır ve alümünyum hepsi birden gelseler Altını silkemezler.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Sayfa 34/354 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •