Sayfa 767/910 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 7279 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Yüzde 30 -32 güvenmiyor diyememişler.
    Yüzde 100 olması gereken.
    Önceki kaçmış.
    Given erimiş belli.
    3 te 1 güvenilmez demekki.

Ters açıcı
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

3. Kurbanlık fiyatları sığır 25 bin küçükbaş 15 bin civarında eskiden ikramiye ile Kurban kesiliyordu şimdi maaş ile kesilmiyor

4. Konya da morcuklar hariç eski AKP liler şuan en kötümser onlar. Onlar daki hasar daha fazla. Ülkenin düzelme ihtimalini hiç görmüyorlar

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kurbanlık fiyatları sığır 25 bin küçükbaş 15 bin civarında eskiden ikramiye ile Kurban kesiliyordu şimdi maaş ile kesilmiyor
    Esnaf arkadaşın dediği gibi esnafın bile alım gücü döviz bazında yarıya inmiş....Emekli kesimi

resmen diktiler...Asıl dikiş geçen yıl Memura seyyanen zam verip enflasyonu körüklemeleri ile tam dibine kadar s.oktular a.q...

Neyse Çalışan emekli için sorun yokta çalışmayan-çalışamayan- Emekli nalları dikmiş durumdadır...

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kurbanlık fiyatları sığır 25 bin küçükbaş 15 bin civarında eskiden ikramiye ile Kurban kesiliyordu şimdi maaş ile kesilmiyor
    Küçük baş 12 ye büyükbaş ise 18 bine iyi birşey bulunabilir diye tahmin ediyorum. Tabi daha pazara gitmedim ama internet üzeri baktım. Nasıl çayları stokladın mı Ayasofya

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Küçük baş 12 ye büyükbaş ise 18 bine iyi birşey bulunabilir diye tahmin ediyorum. Tabi daha pazara gitmedim ama internet üzeri baktım. Nasıl çayları stokladın mı Ayasofya
    Bir senedir çay almıyorum bir sene daha almam. Ama stoklarım gün gün azalıyor. Stoklarım bittiği an bende bittim. Maaş koklasan bile bitiyor

8. Benim hesaplarıma göre Türkiye eğitim politikası yüzünden bundan sonra hep yabancı göçmen çalıştırmak zorunda. Şuan 7 milyon üniversite, 12 milyon ilk orta lise öğrencisi var 15 emekli var. 25-30 milyon da çalışan. Çalışmayan kadınları çıktığında gerisi yabancılar ile telafi edilecek. Tabi o üniversite öğrencilerine nasıl bir iş bulunur o ayrı bir sorun bunların aklı başına gelinceye kadar baya zaman geçer.

Sayfa 767/910 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •