Sayfa 36/356 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2841 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

Vadeli çok kısa vadede bittim diyor. Spot daha sınırda..
    Tşk ederim sn. BaşKara .. spot destekte kapatmış . kısa vade yorgunluk gözlemliyorum.. önümüzdeki hafta bakalım neler olacak ... şahsen geçen hafta %70 e yakın spottan çıktım.. uyuzlarından biraz sanayi hold vs kaldı elimde .. onlarda vadem uzun .. vobda önümüzdeki hafta güzel fırsatlar oluşabilir .. takipteyim.elinize sağlık selamlar ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sayfaların arkasına da yazı yazmak önemli. Daha önce ben öyle yapıyorum demişti.. Büyük aydınlanma kamuda o zaman başlamıştı..
    İlaveten sayfayı silgi ile silip yeniden kullanmak silgi maliyeti göz önüne alınınca kağıt maliyetine göre daha ucuz oluyorsa ben de onu vatandaş olarak önereyim. Çorbada bizim de tuzumuz olsun..

Ben arkalı önlü kullanılan kağıtların tuvaletlere konmasını ve tuvalet kağıdo ile kağıt havludan tasarruf edebiliriz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Adamlar trenden herkesi indirme peşindeyken oyun dışı kalanları da oyuna dahil etmek için mi yapacak bunu?

Daha önce anlatmaya çalıştım. Birileri burada 9400 geçmeyecek diye koymadıkları analiz saymadıkları elliott kalmadı sonuç? Ortada yoklar çok uzun zamandır.

Daha önce çok yazdım anlamadınız çoğunluğunuz şu an neyin içinde olduğunuzu anlayacak tecrübede değilsiniz çünkü daha önce hiç yaşamamışsınız. Topiğin genelindeki psikoloji için yazıyorum bu kafada devam ederseniz çok pahalıya tecrübeler edineceksiniz.... Ha şunu da bilin ben 50 yaşındayım burada bulunan çoğu kişi böyle bir trendi hayatında bir daha göremeyecek. Görebilecek yaşta olanlarda bundan sonraki böyle bir trendi göreceği zamana kadar sürecek ayı piyasasında zaten büyük olasılıkla ruhunu vermiş olur....

Emin olun hayatınızın bir zamanında bu yazımı burada okuyan herkes çok iyi anlayacak.....

Kısa vadeli sıkıntılar olur mu olur bu sadece alım fırsatıdır böyle bir trendde.......

Herkese iyi hafta sonları.

Nedense aklıma Gundi geldi...

Nedense?

Neyse..

Dobraağ bol olsun..

Allah sonumuzu benzetmesin.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

zdx dünya düzdür de geç çok düşünme .. senin gibi birine fazla gelir konular.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. Burada en çok endesk mühendisliğinden bahsediyoruz degilmi.Bunda amaç ne ,tencere boş ama kaynaması gerek ,bir şekilde tencere kaynıyor.Hisse grafiklerini incelerseniz,endeskle ilgisi yok.Borsada en son iyi bir topyekûn coşkuyu ben 2022 yaz ve sonbaharında gormustum,ondan sonra bir buçuk yıldır topyekûn bir coşku olmadı.Ne zaman tekrar olur ben bilemem ama şu anda hisse bazlı her koyun kendi bacağından asılıyor, böyle bir ortamda bizim gibi KY' ların para kazanması piyango gibi bir şey,zaten pek kazanında olduğunu sanmıyorum.şu ortamda borsa yatırımcı çarpma modunda, Küçük yatırımcının elinde olan hiç bir hisse gitmiyor,olmayanlar ise ahesta aheste gidiyor.Kendi görüşüm uçuyoruz yada batıyoruz dan çok bu modla devam gibi geliyor. Nedense yabancı alımımlari olarak gozukenlerde bana bıyıklı gibi geliyor.Borsanin 5 dolara veya üzerine gitmesi için sanki şu anki senaryodan daha farklı bir senaryonun varlığını gerekiyor gibi.Muhtemelen bu seneryoda ekonomiden ziyade siyasetle ilgili gibi, seçim sonrası yaşananlara bakarsak ihtimalli seneryolara göre borsa hedefe gidecek gibi.

6. Endeks çok düşer.cikar beni fazla etkilemez,

Esseklerin biri yola girdi,diğeri de girecektir,

Bu hafta bi tanesi tavN kapatabilir,inşallah oyle de olur..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    zdx dünya düzdür de geç çok düşünme .. senin gibi birine fazla gelir konular.

Seni arıyorum kaç gündür yaktın beni bu senin bilgisayarcı ocağıma incir ağacı dikti. Şaka şaka ama iyi denk gelirsen günlük iyi hareketi var.

8. Gemi-fare hikayesi tadında olmuş..

https://twitter.com/ajans_muhbir/sta...iE9z77u7g&s=19

Sayfa 36/356 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •