Sayfa 52/1008 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Emlagin ilacı Ariston abinin borusu şahit in fosfosu bozkurtun Petkimi hepsini delik deşik etmişler. Arada benim donum da delinmiş. Eh pala ben bunun hesabını senden sormaz miyim

2. Bugün trafikte vatandaş önüme atladı,iyi,jir tık kısa korna yaptım,niye kornaya bastın, şimdi endine özgüven iyidir ama yanindakilerle değil, tak atladılar indiler,3 genç bende pasam noldu anan babam derken sinkafli kelime gelince bende indim,şalter attı, ikisini aldım güzel güzel bisiler anlattım ama hatırlamıyorum 3 yü ariyom oda haydar i almış,arkadan merhaba dedi, sağ omzuma iyi vurdu deyyus, epi topu 3 dakka sürdü,esnaf komşu geldi bayramlaştık,helalestiktam gidiyom olaya şahit olan biri geldi cama abi sen niye birden durdun dedi ,benim veletler gözümün önüne geldi dedim,yaşlanıyoz artık,haydar artık benim le ,ilk mangalda odun edicem onu..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Sor Ayasofya abi, herifler hiç acımadı yin mi yimen mi stayla giriştiler parca pincik ettiler liğme ligme doğrayıp pacavra gibin attılar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bugün trafikte vatandaş önüme atladı,iyi,jir tık kısa korna yaptım,niye kornaya bastın, şimdi endine özgüven iyidir ama yanindakilerle değil, tak atladılar indiler,3 genç bende pasam noldu anan babam derken sinkafli kelime gelince bende indim,şalter attı, ikisini aldım güzel güzel bisiler anlattım ama hatırlamıyorum 3 yü ariyom oda haydar i almış,arkadan merhaba dedi, sağ omzuma iyi vurdu deyyus, epi topu 3 dakka sürdü,esnaf komşu geldi bayramlaştık,helalestiktam gidiyom olaya şahit olan biri geldi cama abi sen niye birden durdun dedi ,benim veletler gözümün önüne geldi dedim,yaşlanıyoz artık,haydar artık benim le ,ilk mangalda odun edicem onu..
    Gecmis olsun abi. Ortalık dangalak dolu. Nasıl olacak bu işler bilmem.

Ayafisfisla bozkurtu da dövmüşler bugün.

Bu akşam palasi neyi alıyor monaco.
    Gündüz almadı almadı inek.

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bu akşam palasi neyi alıyor monaco.
    Gündüz almadı almadı inek.
    Gündüz Bizi zopalamaktan fırsatı olmamıştır

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aylar öncesinden dedim ya abi düşerse ekime deye, pala ekim vade şorttu bunu bilmek için kasadaki cetonları her akşam saymak icapediyor, ondan mütevellit bugün uzlaşma dipten oldu.
    Aralık vade lönk ağırlıklı duruyor, uzun zamandır makinaya ceton sallamamıştım, yarın bi dene lönk cetonumu sallarım
    Sen bu işi biliyon bozgurt

8.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Gecmis olsun abi. Ortalık dangalak dolu. Nasıl olacak bu işler bilmem.

Ayafisfisla bozkurtu da dövmüşler bugün.
    Onlarda çelik neyin vardı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 52/1008 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •