Sayfa 635/659 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645 ... SonSon
Arama sonucu : 5270 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. HİSSEDARX rumuzlu ............. var mı bi cevabın? utanmaz .... ne yüzsüzmüşsün be...

bi insanda birazcık gurur olacak ya....

Alıntı Originally Posted by hkn71 Yazıyı Oku
    Çocuk çocuk mesajlar yazmayın buraya, UTAN UTANNN.. MİLLETİN ÇOCUKLUĞUNU BIRAK DA SEN BİRAZ DELİKANLI OL... profesyonel olun biraz.. PROFESYONEL VE AHLAKLI OLAN ADAM GELİP BURALARDA İŞİNE GELDİĞİ ZAMAN HİSSEYİ ÖVMEZ İŞİNE GELDİĞİ ZAMAN D..TÜNDEN HİKAYELER UYDURMAZ İŞİNE GELDİĞİ ZAMAN DAHA ÖNCEDEN BİLDİĞİ YAŞADIĞI TEDİRGİNLİKLERİ 300 BİN LOT SATTIKTAN SONRA SÖYLEMEZ...Sonuçta para kazanmak istisnasız buradaki herkesin temel amacı. EVET PARA KAZANMAK HERKESİN AMACI AMA MESELA BENİM GİBİLERİN TEMEL AMACI HELAL PARA KAZANMAK BİRİLERİNİN AHINI ALARAK HARAM PARA KAZANMAK DEĞİL HELE BİRDE ÇOCUKLARINA HARCAYACAKSA. .Kimse gelip te burada babasının hayrına mesai harcamaz. SENİN FITRATIN DA KENDİ MENFAATİN İÇİN HERŞEY MÜBAH BUNU ANLADIK ZATEN Diğer konu, benim şirketi kötülediğim tek 1 mesajımı göremezsiniz. BAK BU DOĞRU TAAA Kİ SEN 300 BİN LOTU SATANA KADAR ONDAN SONRA RAKI BALIKLA BAŞLADIN NORVEÇTEN HAMMADDE İTHALATINA GELDİN EN SON BİLANÇO MEVZUSUYLA İŞİ KAPATTIN.. İhtiyaten yazdıklarım herkese münhasır tedirginlikler. YENİ Mİ AKLINA GELDİ BU TEDİRGİNLİKLER? HİSSEYİ TAŞIRKEN GELECEĞİN SASASI DİYORDUN AMA ?? Şu bilanço gelsin bakalım o zaman daha net yazacağım bazı şeyleri... HALA UTANMADAN BİLANÇONUN GELMESİNİ BEKLEYECEĞİM DİYORSUN..

O güne kadar susma hakkımı kullanacağım...ERKEKSEN YAZ ŞİMDİDEN BİZ DE ZAMANI GELDİĞİNDE DELİL OLARAK KULLANALIM... Herkese bol kazançlar. Bİ Sİ..T GİT UTANMAZ HERİF...

NOT: sen burada malını sattığını söylemesen ve söyledikten sonra da ortalığı bulandırıcı somut delilleri olmayan iddialarda bulunmasan hayali senaryolar üretmesen sana kimse bir şey demezdi/diyemezdi.. çok profesyonelsin ya.. o sattığın malı yavaş yavaşş robotları tetiklemeden ky yi paniğe sevk eden satışlar yapmadan tahtaya yedire yedire satsaydın trendin bozulmayacağını bildiğin halde zıttı yaptın..bile bile.. ve hala burada utanmadan yazıyorsun..

TAVSİYE: yüce yaratıcının kul hakkı yiyenlerden yediklerini herhangi bir bedduaya falan gerek kalmadan burnundan fitiilll fitilll getirdiğini bildiğini tahmin ediyorum onun için lütfen o paranın bir kuruşunu bile çocuklarına harcama sen ye...
    SENİN UTANMAZLIĞIN VE YÜZSÜZLÜĞÜNDE SINIR YOK

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Kimi kast ettiğin zaten belliydi...bu yorumunda da zaten bunu açık ettin...çünkü burada benden fazla inşALLAH ....sabır sabır diyen yoktu...
    Atatp de fonlar alıyor demedim ...sadece Arap 140_150 aralığında iken 22 milyonluk sermayesi ile güçlü birinin alım yaptığı duyumunu aldığımı söyledim...(Bu dostum da çok değerli birisidir..burayı da her gün okuyor ...ama genelde yorum da yapmıyor...kendisi isterse bu durumun kaynağını ve gerçek olup olmadığını açıklayabilir)

Kendimde son umut olarak bir şeyler olabileceğini düşünerek bekleme kararı almıştım...benim watsap gurubum yok..ama telegramda ...burada ve twiteerda yazarım...beni tanıyanlar zaten tanıyor...kendimi burada anlatmama gerek yok...
    Ama sana ben tek bir şey söyleyeyim...eğer senin yerinde ben olsaydım ,hissenin sert düşmesine neden olsaydım nickimi hemen değiştirir ,bu nick ile hayatta bir daha o foruma yazmazdim...insanlardan bu kadar küfür ve Bedua alıp da gelip burada yüzü kizarmadan yazmak da başka bir utanmazlik gerektiriyor...bir şeyi de forumca öğreniyoruz...para bazen adam olmaya yetmiyor...
    İyi akşamlar herkese...Forumu genellikle işlerimin yoğunluğu nediniyle okumak üzerine kullanıyorum ama Keko da dahil çok yakın dostlarım var buradan. Sevgili Syncelik abimle özellikle 20 yıldan fazla süren bir dostluğumuz var. Çalışma pozisyonum nedeniyle bir çok bilgi akışı oluyor ve Keko nun da dediği gibi bu bilgilerden birisi de innaılmaz bir karla MİATK ten çıkan birisinin ATATP yi izlediğini ve alıma geçtiği bilgisini Keko ya ben verdim. Gerçekten de o günlerde çok hızlı hareketler oldu hissede. Biz o dönemki gerek Keko ve gerekse de hissedeki bir iki arkadaşımla hedefimiz 300 ler, hatta uzun hedef 1000 civarıydı. Hala da ATATP de bu öngörümden vazgeçmiş değilim. Ben bana gelen bilgileri doğal olarak dostlarımla onların lehinde olması için paylaşıyorum. Bu forumu telegram gibi çöplüklerden ayıran en büyük özellik te bu değil mi? Sevgili Keko nun manipulasyon yapabileceği benim hayatımda en son rastgelecek şeydir. O güvendiği insanlardan aldığı bilgileri siz dostlarıyla paylaşıyor, değerlendiriyor. Sn Hissedarxd için temennim kendi attığı çamurda kendisinin boğulması olabilir en iyi deyimle. Duruşuyla ve paylaşımlarıyla bize destek olan Keko gibi dostlarımızı üzmemek kırmamak kaybetmemek gerekir düşüncesindeyim. Yukarıda yazılanlara gerçekten üzüldüğüm için bu bilgiyi paylaşma ihtiyacı duydum. Ayrıca kendim de portföyümün %60 ıyla berkosan dayım ve bebeğimizin büyüyüp gelişmesini bekleyeceğim, selamlar...

3. Genelde yukarda satanlar hisse düşünce “noldu lannn hehehe” demeye gelirler gruplara. Emin olun 1 ay sonra 50leri gördüğünde yada 4-6 ay sonra 60-70leri gördüğünde bu hissedar kişisini burada göremezsiniz. Çünkü kapak olmuştur kendisine ve midesine bir tas oturmuş gibi berkosanin yükselişini izler. Düşükten maliyetlenip ilerdeki tüm yükselişlerin ona çok daha fazla kazandıracağını düşünemez. 20 maliyetli birisi hisse 50den 70e çıktığında %100 daha kazanmış olur. Ama 50den alan %40 civarı. Yada güya bes mes yalanları uyduran bu kişi başka hisselerde %10-20 kazanırken Berkosan %40 arttığında aradaki %60 kar farkını kaybedecek. Zaman herkesin ne olduğunu gösterecek dostlar. Şirketimiz sapasağlam ihracatı yüksek döviz pozisyonu var sıkıntı yok. Olurya birde yeni bir fabrika arayışına girerse gene kim tutabilir acaba bu şirketi

4. Hissedardx in burada yazması hataydı..hissenin içine sıç...sın..hisseye büyük bir darbe vurmuşsun...sonra da morali çok bozuk bir foruma gelip ,ne kadar da iyi yaptığını anlatıyorsun ..profesyonelim...akilliyim...coşkuda verdim diyeceksin...bunları anlatırken yatırımcı da gelip seni alkislayacağını sanıyorsun ..

Dün de söyledim ben onun yerinde bunları yapsaydım ya foruma gelir özür dilerdim veya ortalıktan bir daha o forumda görünmemek üzere toz olurdum...veya kimsenin beni tanımaması için nickimi acilen değiştirirdim..

Ky spekleri de spekcikleri de sevmez...sattıktan sonra hisse etkilenmeseydi yine sıkıntı olmazdı..en azından buraya gelip üzüntüsünü dile getirseydi bir şekilde masur görürdük onu ..ama tepeden bakarak ve üzerine Çaka satarak bunu söylemesini elinde berkosan bulunduran hiç kimse afetmez..

5. Keko üstadım, enflasyon muhasebesine göre bilanço iyi gelmez ise, uyduruktan scumtech olayına iki taban yiyen berkosan, böyle kötü bilançodan sonra uçurumdan aşşağı atar kendini. Hareketleri çok acımasız. Şirket desen yatırımcı kavramı nedir bilmez.

6.  Alıntı Originally Posted by Alper78 Yazıyı Oku
    Keko üstadım, enflasyon muhasebesine göre bilanço iyi gelmez ise, uyduruktan scumtech olayına iki taban yiyen berkosan, böyle kötü bilançodan sonra uçurumdan aşşağı atar kendini. Hareketleri çok acımasız. Şirket desen yatırımcı kavramı nedir bilmez.
    Söylediklerinizde haklısınız ama bence bu düşüşler artık olası bir kötü bilancoyu de fiyatlamistir...bence kötü gelse bile çok da düşüş marjı olmayacaktır...biz berkosanin akranlarına baktigimizda hiç biri berkosan kadar etmemesine rağmen fiyatlarının çok yukarıda olduğunu görüyoruz...böyle bir ortamda ben berkosandan korkmam ..kaldı ki bilanço konusunda çok umutluyum...
    Düşük sermaye ..yüksek karlılık..yüksek ihracat oranı...Avrupa'da yerleşik olması...yüksek döviz pozisyonu...çok iyi finansallari... olası bir kentsel dönüşümden pay alması ..canlanmaya başlayan Avrupa da gittikçe güzelleşecek cirolar...bunlar beni berkoya bağlayan faktörlerdir ...

7.  Alıntı Originally Posted by Alper78 Yazıyı Oku
    Keko üstadım, enflasyon muhasebesine göre bilanço iyi gelmez ise, uyduruktan scumtech olayına iki taban yiyen berkosan, böyle kötü bilançodan sonra uçurumdan aşşağı atar kendini. Hareketleri çok acımasız. Şirket desen yatırımcı kavramı nedir bilmez.
    İnves holding perşembe akşamı 2023/12 gönderiyor,3 milyar dan 40 milyona iniyor kar..o an herkes panik tabana satış gönderen mi ararsın..
    Yarım saat sonra 2024/3 bilançoyu atıyor 2.8 milyar kar ve tahta sabah +8 açıyor..
    Zaten enflasyon muhasebesi yaygarası ile hisse %20 değer kaybetti..
    Şirketin cirosu mu düşecek..?
    Faaliyet ve favök mü düşecek..?
    Faaliyetlere ara mı verecek..?
    Enflasyon muhasebesi kaynaklı karda bir törpülenme olacaksa(geçici) ve satacak olan varsa zaten bir daha borsada yatırım yapmasın ..
    Fiyatları girmemiş olur tahta 50>60 olmuştur da tekrar 48 e düşer onu anlarım ..

8. 2023/12 işi biteli 6-7 ay oldu..piyasa geleceği fiyatlar geçmiş bitmiştir..
    2024/3 40 milyon kar bekliyorum ve sene sonu 180-200 arası mümkündür..
    Bu durumda prospektif çarpanları yazmayacağım hesabı siz yapın ..
    Bir ipucu sektör ort 16 f/k..

Sayfa 635/659 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •