Sayfa 640/659 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5271 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. şurada gereksiz tartışan ekipte toplasan 100 milyon portföy çıkar veya çıkmaz. Yok Keko ATATP gazlamışmış da yok BRKSN’a cagırmıs da yok diğeri altı üstü 8-10 milyon tl hisse satınca tahtayı bozmuş da, 30dan alıp 50den satmış bu piyasada sanki bir şey becermiş gibi havalarda warren buffet mübarek.

Bırakın şu işleri allah aşkına. Temeli sağlam olan trendinde olan hisse yürüyor. 100% enflasyon olan ülkedeyiz boş boş konuşuyorsunuz.

Şurada temel teknik paylaşalın da forumun bir anlamı olsun. 100 kişinin okudugu forumda, 100 kişinin takip ettiği telegramda ki neyin manipülasyonunu yapacak kendinizi bu kadar büyük görmeyin.

Kekonun atatp sattıgı günü de biliyoruz tahta mahta bozulmadı. O gün yapılan hacmi de izledik gördük. Bomboş laflar ediyorsunuz.
    Forumu seviyesizlik yapıp germeyin.

2. Forumdaki tartışmalar hiç hoş değil temel analize göre hesabını yapan ve şirketin geleceğini ongerebilen buna göre yatırım yapan ve zaman sorunu olmayan mutlak başarıya ulaşır kahin olmaya gerek yok önümüzde kentsel dönüşüm gibi muhteşem bir gelir pastası var illaki berkosan ucundan başından bir seyler düşer unutmayın yönetim zaten yakında scumtek olayında olduğu gibi milleti oyaliyacak bir haber yayınlar buda şirkete sinerji olur .

3. arkadaşlar benim meselem sadece hissedardx ile...beni kast ederek bir şeyler yazdı ben de ona cevap yazdım...berko zirvelerinde iken hunharca hisse satmış...berko 56 lardan 40 lara düşmüş ..bu sırada gelip bir yerleri ile gülüp laf sokuyor...kimse kusura bakmasın ben de gerekli cevabı veririm...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar benim meselem sadece hissedardx ile...beni kast ederek bir şeyler yazdı ben de ona cevap yazdım...berko zirvelerinde iken hunharca hisse satmış...berko 56 lardan 40 lara düşmüş ..bu sırada gelip bir yerleri ile gülüp laf sokuyor...kimse kusura bakmasın ben de gerekli cevabı veririm...
    Hakkında yazılan bunca şeyden sonra hala ismimi zikrediyor, burada yazı yazabiliyor, inanılmaz yahu !....En azından senin gibi fonlar alıyor diye millete gaz verip millete mal kakalamamışım...Skumtech rezaletinden sonraki yükselişte verdiğin malları son dönemdeki manipülasyon yazılarınla geri almaya çalışıyorsun...Çok şey yazarım da gereksiz yere meşgul etmiş olurum burayı...Kimse ahlak bekçiliği yapmasın...Herkes yoluna...Çok para kazandıysan da Allah daha çok versin...

Senden tek ricam, lütfen bizzat ismimi zikrederek bana cevap hakkı verme...Yeterince kirlettik burayı...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar benim meselem sadece hissedardx ile...beni kast ederek bir şeyler yazdı ben de ona cevap yazdım...berko zirvelerinde iken hunharca hisse satmış...berko 56 lardan 40 lara düşmüş ..bu sırada gelip bir yerleri ile gülüp laf sokuyor...kimse kusura bakmasın ben de gerekli cevabı veririm...

Dostum boşver.enerjini boşa harcama....
    Seni bilen biliyor..
    Yorma kendini...

6.  Alıntı Originally Posted by ALACALI Yazıyı Oku
    Dostum boşver.enerjini boşa harcama....
    Seni bilen biliyor..
    Yorma kendini...
    kendi yaptığını bana yüklüyor... insanların akılları ile dalga geçiyor...1 tek lot dahi satmadım ...neyse utanmadan gelip daha burada yazabilene ne söylesek de boştur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. umarım bir daha sattıklarını yerine koyamaz....neyse ALLAH herkesin gönlüne göre veriyor...en büyük adalet sahibi odur...benim elimden bir şey gelmiyor...elimde olsaydı bu tür çakallara tek bir tl bile kazandırmazdım...duasını da alsın ....ben ky nın duasına talibim...herşeyde vardır bir hayır diyorum....sabır sabır sabır diyorum kendim için...

8. Keko dostum boşuna cevap verip yorma kendini seni bilen biliyor herkesi memnun etmek imkansız zaten...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 640/659 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •