Sayfa 408/418 İlkİlk ... 308358398406407408409410 ... SonSon
Arama sonucu : 3340 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1. Esas

Neden bimas'ı uzun vadeli alıyorsun öncelikle ? Ve eğer 5-10 yıl sonraki şirket değerinin çok iyi yerde olacağını düşünüyorsan trade etmeye neden gerek duyuyorsun sonuçta şirketin gerçek yatırımcısıysan %10-20 fiyat hareketi önemsiz olması gerek senin için. benim düşüncem ve borsaya bakış açım bu.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Dediğim gbi uzun vadeli yatırımın gerçekten kazandırıp kazandırmadığı görmek ve bir çeşit bireysel emeklilik gibi düşündüğüm için yapıyorum bunu.
    Bimi seçmemin nedeni güveniyorum bu şirkete ve gelecekte yurt dışında özellkle daha da büyüyeceğine inanıyorum ama bu sadece temeni reel alt yapısı çok ta yok.
    Trede etmemdeki sebepte sallıyorum 60 oldu tekrar 50 ye düştü ben 60 dan saattıklarımla daha çok hisse almak için 50 den sadece onun için satmak mantıklımı diyorum yoksa asla buna yatırdığım parayla başka isse almayacağım.
    Açıkçası ben acemiyim uzun vadeli hisse nasıl toplanır bilmiyorum ama gerçekten kafama yatarsa ilerde ayda 10 değil 100 lot bile alabilirim

Esas

Trade işine girme. Beceremezsen hem para hem de psikolojini kaybedersin.
    Şirkete güveniyorsan, ve yatırım yapacak daha iyi bir alan bulamıyorsan, düzenli olarak biriktir.

Bana sorarsan, ben Bim'in geleceğine güvenmiyorum. Kesinlikle doğru yönetilmediğine inanıyorum. (Bu düşüncem yeni değil, en az 2 yıldır söylüyorum).

Alıntı Originally Posted by ahmethan214 Yazıyı Oku
    Dediğim gbi uzun vadeli yatırımın gerçekten kazandırıp kazandırmadığı görmek ve bir çeşit bireysel emeklilik gibi düşündüğüm için yapıyorum bunu.
    Bimi seçmemin nedeni güveniyorum bu şirkete ve gelecekte yurt dışında özellkle daha da büyüyeceğine inanıyorum ama bu sadece temeni reel alt yapısı çok ta yok.
    Trede etmemdeki sebepte sallıyorum 60 oldu tekrar 50 ye düştü ben 60 dan saattıklarımla daha çok hisse almak için 50 den sadece onun için satmak mantıklımı diyorum yoksa asla buna yatırdığım parayla başka isse almayacağım.
    Açıkçası ben acemiyim uzun vadeli hisse nasıl toplanır bilmiyorum ama gerçekten kafama yatarsa ilerde ayda 10 değil 100 lot bile alabilirim

Esas

Ha bu arada, hem sana hem de diğer arkadaşlara;
    Lütfen şu "bedelsiz bekleme" sendromundan kurtulun. Bu şirketin bedelsiz vermesi / vermemesi nin zerre kadar önemi yoktur.

5. Esas

bimaş tısss oldu düştü.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Bu arada eğer şu anki hareket bir bayrak formasyonu ise aşağıdaki gibi bir görüntü çıkıyor. İnşallah güzel olur.

https://invst.ly/33fr4
    bayrak formasyonu bozuldu mu şimdi

7. Esas

Alıntı Originally Posted by kemalcoban Yazıyı Oku
    bayrak formasyonu bozuldu mu şimdi
    Hem bayrak formasyonu hedefini hem de yukarıdaki boşluğu almayı keyfi istemedi. Göstergeler zayıflıyor belki güç toplamak isteyebilir. Saatliklerde görüntü bu şekilde. Yorum sizin.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Hem bayrak formasyonu hedefini hem de yukarıdaki boşluğu almayı keyfi istemedi. Göstergeler zayıflıyor belki güç toplamak isteyebilir. Saatliklerde görüntü bu şekilde. Yorum sizin.

52,90 ve 52,25 tl gibi bir desteği mi var ?

Sayfa 408/418 İlkİlk ... 308358398406407408409410 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •