Sayfa 59/109 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 868 madde; 465 - 472 arası.

Konu: TUCLK Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri San. ve Tic. A.Ş

Esas

anlaşılan her yeri takibe alıp baskıya devam aç mahluklar...

2. Esas

burada grafik paylasmak istiyorum ama beceremiyorum bir türlü

3. Esas

Alıntı Originally Posted by piyanist Yazıyı Oku
    Forumda güzel paylaşımların yanında çok acemice ve temelsiz yazılar da var. Bu yazılara itibar etmeyiniz. Hissede bakacağınız KAP haberleri, biliyorsanız teknik analiz , takas dağılımları vs..
    tamam o zaman biraz teknikten bahsedermisiniz bu hisseyle ilgili

Esas

Alıntı Originally Posted by kimyaci61 Yazıyı Oku
    tamam o zaman biraz teknikten bahsedermisiniz bu hisseyle ilgili

Kısa vadede grafiği incelediğimde, ara dirençlerin 4,20,4,2470,4,2980; bunları yuvarlarsak 4,20-4,25,4,30 geçilmeli. Bunlar küçük dirençler.Bunlardan daha önemlisi iki defa denediği 4,52 seviyeleri. Aşağıda destekler ise 4,13 ve 4.10 seviyeleri. 4,02 aşağısı benim satış noktam olur. 3,83 seviyelerini gündeme getirebilir. Haberler netleşir ve piyasa koşulları iyi giderse 4 aşağılarını beklemiyorum. Yorum: Yukarı tepki olarak da bugün için 4,30'un biraz üstü 4,33 beklentim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by vail Yazıyı Oku
    yalan ne demek kap da yayınlanıyor çocuk oyuncağı sandın sen bunu herhalde
    diyelim ki haber doğru 3 gün sonra anlaşmadan vazgeçildi deseler ne diyeceksiniz. anlaşma olsa 1 buçuk milyon lot satılır mı keriz mi bu satanlar.. anadolu yatırım 1 milyon satmış..

6. Esas

Alıntı Originally Posted by enyeni Yazıyı Oku
    Anadolu yatırımın patron olduğunu kim söyledi. Patron mal satıyorda niye bilgi vermiyor. Satacağım veya sattım diye. Yoksa bizmi haber kaçırdık.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Anadolu yatırım kim öyleyse 1 milyon lot toplu bi şekilde kimde var küçük yatırımcıda mı.. Patonun tabiki veya speğin her neyse.. Bu habere rağmen adamlar 1 milyon lot niye satsın keriz mi.. neyse daha da bişey demiyorum..

7. Esas

Alıntı Originally Posted by piyanist Yazıyı Oku
    Kısa vadede grafiği incelediğimde, ara dirençlerin 4,20,4,2470,4,2980; bunları yuvarlarsak 4,20-4,25,4,30 geçilmeli. Bunlar küçük dirençler.Bunlardan daha önemlisi iki defa denediği 4,52 seviyeleri. Aşağıda destekler ise 4,13 ve 4.10 seviyeleri. 4,02 aşağısı benim satış noktam olur. 3,83 seviyelerini gündeme getirebilir. Haberler netleşir ve piyasa koşulları iyi giderse 4 aşağılarını beklemiyorum. Yorum: Yukarı tepki olarak da bugün için 4,30'un biraz üstü 4,33 beklentim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    teşekkür ederiz bilgilendirme için

8. Esas

Böyle haberler gelince elinde yüklü mal olan yukardan boşaltıyor malesef olan ky ye oluyor cücük gibi bekle dur zaten haber gelmeden önce ben burdaydım 4 lerden sonra 4.30 larda gezmeye başladı ne olduysa allah belasını versin vestelinin ne olduğu belirsiz anlaşmasının ondan sonra oldu 70 ten alan varmış dün ocağına incir ağacı dikildi adamın.artık buralardan alan kimse zarar etmez diye düşünüyorum düşse bile geri burayı çok rahat görecektir .

Sayfa 59/109 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •