Sayfa 273/273 İlkİlk ... 173223263271272273
Arama sonucu : 2182 madde; 2,177 - 2,182 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Modarator kardesım su pergomonu hak ettıgı yerde gostersen fena olmaz sımdıden elınıze saglık.hısse garıp kaldı.nokta

2. Bu hisseye 158 tl yi gösterenler hisseyi 72 lere kadardusurdunuz helal olsun anma bu hisseyi yukarıdan buraya kadar vuran hiç utanmadınız mi
    Bu pergo yu isterseniz daha aşağı vurun günün birinde pişman olacaksınız Bu pergo eninde sonunda gördüğü yerlerin üstüne çıkacaktır.nokta yazdiklarim yatirm tavsiyesi değil benim ruh halidir yatırma kaldırma tavsiyesi degildir.nokta

3.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    Vay be kağıt ne hale gelmiş. Kimsecikler kalmamış
    Eregli dostum yazıp cizmedigine göre satıp pergoyu terimi ettin.bizim borsanın ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor gun günü tutmuyor.saniyoeum bu pergoyu benim gibi inatla tutuyormuş yoksa sattınız buralardayım slm.lar saglicakl kalytd

4.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Eregli dostum yazıp cizmedigine göre satıp pergoyu terimi ettin.bizim borsanın ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor gun günü tutmuyor.saniyoeum bu pergoyu benim gibi inatla tutuyormuş yoksa sattınız buralardayım slm.lar saglicakl kalytd
    Selamlar Cemal Bey;
    Satmadım bekliyorum. Çoğu şirketin bilançosu hem enflasyon muhasebesi hem de yüksek faizler nedeniyle zayıf geliyor. Şahsi kanaatim borsanın yükselmesi için pozitif etki göremiyorum. Zaten bu durumu geçen yıldan tahmin ediyorduk, beklentimiz gerçekleşti.
    Bu tür zamanları iyi şirketlerde biriktirme dönemi / fırsat dönemi olarak görüyorum.
    Pegyo özelinde tekstil sektöründe de işlerin iyi gitmediği haberlerini alıyorum, bu nedenle pozitif bir bilanço beklememekteyim.

5. Altiaylik net vergi dairesine sunduğu kar 11 749 666.

6. Pergomonda küçük yatırımcı kalmamış öyle görünmekte dinozorlar tahtada zaman â± at kosturuyorlar
    Pergomon iç ve dış ticarete aracılık yapmakta guzel bir şirket fakat nedense enfilasyon muhasebesi süsü busu her şirketi vurduğu gibi pergomonuda verdi sanırım pergomonu hak ettiği yere getireceklerdir.158 lerden buralara vurmalar pek manidar değil.su akar yolunu bulur.kucuk yatırımcı varsa sabırlar dilerim.ytd

Sayfa 273/273 İlkİlk ... 173223263271272273

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •