Sayfa 572/572 İlkİlk ... 72472522562570571572
Arama sonucu : 4576 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Yukardaki boşluğu da bugün kapamış oldu

2. Normalde boyle yorum yapmam ama bakiyorum da abd faiz dongusu tahmin ettigim uzere secim oncesi dususe basladi, bu sirketin pozitif ayrisacagi donem yaklasiyor ancak bence bist in en abdestsiz sirketi isdmr,boyle cenabet hisse olmaz arkadas eregli bundan daha iyidi,bu kadar dolasimi sig olup boyle kafasina bastirmak buyuk sanat

3. Soyledigimi kanıtlarcasina karanlikta taban oldu

4.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Soyledigimi kanıtlarcasina karanlikta taban oldu
    yeniden 34 leri gösterdiler. Ereğli ile koralasyonu kaybetti. ereğli 50 yaklaştı. bu 34 lira..Birinden biri yalan söylüyor. İsdemirin 7 milyar karını nereye koyacaklar. çok merak ediyorum.. Yinede dolar altına gitmedi. iddiam devam ediyor.
    yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    yeniden 34 leri gösterdiler. Ereğli ile koralasyonu kaybetti. ereğli 50 yaklaştı. bu 34 lira..Birinden biri yalan söylüyor. İsdemirin 7 milyar karını nereye koyacaklar. çok merak ediyorum.. Yinede dolar altına gitmedi. iddiam devam ediyor.
    İddanız nedir?geçtiğimiz hafta saçma hareketler vardı soğutmaya başladı benden

6.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    İddanız nedir?geçtiğimiz hafta saçma hareketler vardı soğutmaya başladı benden
    doların altına inmeyecek 1 yıla sonraya kadar. dediydim.

7. Çin'in aldığı son kararlarla inşaat sektörünü destekleyeceğini açıklaması sonrasi dünyada çelik fiyatları yükselmeye başladı.
    Şirketlerde buna uygun hareketlendi.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Bilmiyorum da dun ekledim artik tek isdmr oldum cok sacma bi fiyatlama sekli var,bu hissenin dolasimdaki payinin azligi ve faiz indirim dongusuyle potansiyeli cok yuksekken en istahsiz en tepkiskiz tarafta kalmasi hayret verici. Bugun bile demirlerin en zayif tepkisi isdmr de

Sayfa 572/572 İlkİlk ... 72472522562570571572

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •