Sayfa 463/463 İlkİlk ... 363413453461462463
Arama sonucu : 3703 madde; 3,697 - 3,703 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Şirketin tam bir sene önceki fiyatı 30,92. Bir yılda % 8 kazandırmış. Yıllık resmi enflasyon bile % 52. Bir yıl önce Arenaya yatırım yapan bir kişi parasının yarısını kaybetti. Sıfır riskle aynı kişi parasını en dandik bankaya faize yatırsa % 40-45 alırdı. İşte o kişi benim. Sorsan yatırımcıyız. Paran varsa herkesin yaptığı gibi git ev, araba al. Ne işin var Borsa'da. Yıllardık kopamadık gitti. Bu saatten sonra ne bir lot satarım ne bir lot alırım. Ama Şirketin ve yatırımcıların iyiliği için iş bilmez CEO Serkan'ın bir an önce görevden alınması gerek. YTD.

2. Paynet satışıyla aynı anda bedelli de açıklasaydı rekabet kurumu kararı bu kadar stresli geçmezdi diye düşünüyorum.
    Ytd.

3. Harbard mezunu adam bunu düşünememiş mi?

4. Rekabet kurumu dışında merkez bankası onayı süreci var.O süreci de bilmiyoruz.
    Şaka gibi.
    Hintlilerde zarar ediyormudur bizim gibi.

5. Bunlar sırf yıllarca yönetimde olalım maaşımızı dolarla alsak yeter demiyordur herhalde.

6. Peki, bu şirketin bu kadar derin mali krize girmesinin ana nedeni Brightstar’ın alınması mıdır? Bugünkü ismiyle ARENA CONNECT mi yoksa PAYNET mi daha değerlidir? Şirketi krize sürükleyen bu alışverişler neden yapılmıştır? Mantıklı izahı var mıdır? Ben bulamadım onun için üstadlara sorma gereği duydum.

7.  Alıntı Originally Posted by UYSAL61 Yazıyı Oku
    Peki, bu şirketin bu kadar derin mali krize girmesinin ana nedeni Brightstar’ın alınması mıdır? Bugünkü ismiyle ARENA CONNECT mi yoksa PAYNET mi daha değerlidir? Şirketi krize sürükleyen bu alışverişler neden yapılmıştır? Mantıklı izahı var mıdır? Ben bulamadım onun için üstadlara sorma gereği duydum.
    Ben Üstat değilim ama o dönem için kur yükselişi ve faiz dengesi etkili olmuştur.

Sayfa 463/463 İlkİlk ... 363413453461462463

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •