Sayfa 575/575 İlkİlk ... 75475525565573574575
Arama sonucu : 4598 madde; 4,593 - 4,598 arası.

Konu: DoLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    cavs , peynir , zeytin yağı , et -but

arada bospo almanya daki araba fiyatlarını atar
    Pişti olmuşuz...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,197
     Alıntı Originally Posted by blackman Yazıyı Oku
    ibb başkanı imamoğlu ahmak davasında iki yıl yedi ay hapis cezası ile yargılanıyor şimdi bu kanun koyucuların bu kadar cezayı koyanların acaba ne kadar zekası var merak ediyorum kadınlarımıza kızlarımıza sürtük demek suç değil ama bu iptal kararı veren ysk ya oturtulan imamhatiplilere hemde bebelerin güleceği bir iptal kararı veren bu imamhatiplilere bunu söylemenin cezası 2 yıl yedi ay olabilirmi bu ne kadar büyük bir kabadayılık ey arap hastası eğitilmemiş moruklar bu ülkeyi siz çürüttünüz sizin türevlerinizin gücü bu cumhuriyeti yıkmaya yetmeyecektir geçen gün hayata elveda diyen fırıncılar derneğinin başkanı ekmek aptal toplumların ana gıdasıdır dedi acaba ekmekmi bizi bu hale getirdi bunun bilimsel olarak kanıtlanması gerekir yoksa inanmam hahaha güneşin doğuşunu bekliyoruz
    Bunların zeka düzeyi bu kadar,düşük zekaylen IQ seviyesi 85 olanlar ülkeyi yönetiyor,gayet normal,onlara destek verenlerde öyle,guya bu zekaylan TC yıkacaklar

3. Tamam diyelim ki eşit dil olsun diyorsunuz, fakat neden Türkçe yazının puntosu küçük, salakmıyız biz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Dolara yapılan bunca aksiyondan sonra susma hakkımı kullanıyorum. Ne olacak bu patates üreticilerinin hali.

5. Ve sarı gacı 3000

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ve sarı gacı 3000
    Ons fiyatı sandım, meğer gram fiyatı 3.000 olmuş.

Sayfa 575/575 İlkİlk ... 75475525565573574575

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •