Sayfa 214/214 İlkİlk ... 114164204212213214
Arama sonucu : 1709 madde; 1,705 - 1,709 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. bir ara yazlık bir tatil yöeresine gitmiştim söylemesi ayıp aynı yöreye bir kaç kez gittim ilk gidişim 5 yıldızlı için di sonrasında 4 yıldızlı 3 yıldızlı yıldızsız sonrasında apart derken pansiyona kadar düştük :D tasarruf namına :D NEYSE yıllar önce dikaktimi çeken bir şey oldu hani restarantların önünde restranlra müşteri çekmeye çalışan kişiler olur ya aynı o tarz bazı otelLERde de bir takım kişiler taksi durağı gibi özel servis bekletiyordu otel civaralrında otel önünde tetikte bekliyorlardı zaten yabancı turist sigortalıdır bir sağlık saorunu yaşadığında hemen otelde civarında bekleyen kişiler otelden haber alıyor ve bu kişilerde özel servisle bu turitleri sağlık kıuruşuşuna götürüyordu muhtemelen de belli özel sağlık kuruluşlarına şimdi sağlık şirketleri uristik yerlerde bu otel-hastane olayları döngüsünü bağlayabilse çok daha karlı olur illa oteli olacak diye kural yok, turistik yerlere yakın yerlerde otelelrden gelebilecek yabancı müştüeri potansiyelini sağlıklı değernledirmekten bahsediyorum... ki sektörde olanalr zaten bunu biliyordur mesala bir sağlık kıuruluşu basit tedavş için otelin olduğu ilçede bir tıp merkezi gibi bi şey vardı küçük ama daha koplike tedaviler için daha merkezi bir noktada ana sağlık kuruluşu yer alıyor oraya yönlendirme yapıyordu... bu olayda büyük potansiyel var zira her yabancı turist muhakak sağlık sigortasıyla geliyor ülkemize bir sağlık sorunu yaşadığında da sigorta ödeme yapıyor... yani illa sağlık turizmi değil, turizminde sağlığı olabilir :D TURİSTİK BÖLGELERE YAKIN LOKASYONLARDAKİ SAĞLIK KURULUŞLARI EĞER POTANSİYELİ İYİ DEĞELENDİREBİLİRLERSE BU TARZ AVANTAJALRI OLABİLİR... tabi prosürleri bilmiyorum anlaşmalı sağlık kuruluşu mu yoksa otel içerden haber alıp karadüzen yönlendirme yapıyorlardı olaylara vakıf değilim sadece yıllar önce gözlemlediğim bir olayı anlatmaık istedim
    Tüm mesajlarım kendi subjektif ve kişisel görüşlerimi içerir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Simdilik saglam gorunuyor....

Efendi bi adam, durust ve cok caliskan, isinde gucunde...

Niyeti bozmaz insallah.

Kotu yola duserse ben de adios derim, sirtimda yumurta kufesi yok....

Saglik sektoru hosuma gidiyor..
    2 trilyon dolarlık bir cirosu var globalde sağlık harcamalarının.
    Koç ların vakıf harici hastaneleri var.
    Yeni aldılar.
    Kök hücre alanında çalışan şirket de aldılar.
    Başkaca saglık şirketleri de var.
    Yurt dısına da açılırlar tahminim.
    Yabancı ortak da bulurlar.
    Keşke sağlık şirketlerini tek çatı altında açsalar halka arza da ky da nasiplensek.
    Sanayi portföyünden biraz da hizmet sektörüne yelpaze yapmaya çalışacaklar gibime geliyor önümüzdeki senelerde.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gecen gun TNZTP basliginda kari gibi aglayip sizlamayin, yatirimci olun uleeeyn yazdim diye ceza verdiler modlar
    Tuprs, hekts , tnztp, froto
    Nereye gitseniz dokuluyor.
    Adamlar da hakli

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,137
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Tuprs, hekts , tnztp, froto
    Nereye gitseniz dokuluyor.
    Adamlar da hakli

Baskiliyorum kagitlari bi sure daha fazla toparlamak icin...

Sanirim bu yuzden oluyor..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. geçen bir arkadaşla bir ortamda bist muhabbeti yapıyoruz ortamda tanıdığım arkadaşlar olduğu gibi diğer arkadaşların yanında gelen tanımadığım arkadaşlarda var...neyse hektş muhabbeti açıldı millet .... düz gidiyor biri dedi benim maliyet 20 kuruş ( belki 40 da demiş olabilir geçmiş zaman hatırlamıyorum) ,

birden kendimi tutamadım çıkar göster diye bağırdım malum videoadaki gibi :D

https://www.youtube.com/shorts/uotHIavg9d4

videonun akisine :D çıkarrtıp gösterdi :D Muhtemel geçmiş tEmettüler düşülmemiş hali direkt uygulamdan maliyet kısmını gösterdi diyeceğim o ki hektşta herkes ağlamıyor...

videoyla ilgili kısa not: bu videoda en ilgimi çeken kısım dönek alçak p...t vs tabirler havada uçuşuyor adam hiç oralı değil lakin menderesi savundun, abdulhamidi savundun deyince sanki çok ağır bir küfür yemiş gibi tepki gösteriyor ne zaman izlesem koparım :D
    Son düzenleme : logologo; Dün saat: 21:33.
    Tüm mesajlarım kendi subjektif ve kişisel görüşlerimi içerir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 214/214 İlkİlk ... 114164204212213214

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •