Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
sanırım iyi okumadın ben fiyatın bir kaç el tarafından manipüle yapılarak düştüğünü idda ediyorum içerden haber alarak hisse fiyatının yukarıya çakilmesi ve güzel haberler art arda paylaşıldıkça hisse taşıyacak kerizler bulursun ve bunlar hisse ye gelen haber ile çıkacak diye girenleri kazıklarsın onlar aldıkça sen satarsın ve böylelikle 2 liradan aldıklarını 6 liradan satmaya başların gedik gibi kurumlar da rapor ile buna yardımcı olur bunun adı manipilasyondur dolandırıcılıktır çiftlik bank ta adam 500 milyon dolandırdı diye günlerde gazetelerde haber yapıldı ama borsa da bu dolaylı yoldan yıllardır yapılıyor normal şartlarda o kadar beklenti açıklayan hisse fiyatını 6 liradan 2 liraya düşmez 8 liraya çıkar en az
Tanışmadığımız için ben size 'siz' diye hitap ederek seviyeyi korumaya çalışacağım.

Bahsettiğim senaryoda yine şikayetçi olurmuydunuz / şikayet edermiydiniz ? Dikkatli okudum ama cevabı göremedim...Evet ederdim yada hayır etmezdim şeklinde basit bir cevap bekliyorum mümkünse...