Sayfa 438/1252 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by tr123456 Yazıyı Oku
    Bazı Kişilere Resmen Yorum Olsun Diye Yorum Yapıyor
    Şuan Dolarda Gelinen Nokta Siyasi Bir Nedenden Kaynaklı Suni Pump
    Gelip Burada Merkez Bankası 300 500 Arttırsın Faizi Merkez Nerede Gibi Şeyler Söyleyenler Bu İşlerden Hiç Anlamıyor Demektir.
    Matematiksel Bir Pump Olsa Merkez Devreye Girer İsterse 500 Yapsın Şuan Siyasi Olay Merkezin İşi Değil.
    ICBC den Mt ile konuştum. Faiz artışı bekliyoruz, hala olmadıysa TCMB ye baskı vardır dedi...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by tr123456 Yazıyı Oku
    Gelip Burada Merkez Bankası 300 500 Arttırsın Faizi Merkez Nerede Gibi Şeyler Söyleyenler Bu İşlerden Hiç Anlamıyor Demektir.
    Matematiksel Bir Pump Olsa Merkez Devreye Girer İsterse 500 Yapsın Şuan Siyasi Olay Merkezin İşi Değil.
    peki siyasi çözüm olana kadar piyasalar kendi haline bırakılırsa taban tavan nereye gelir ? en azından piyasaları sözlü yönlendirme gerekmez mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    ICBC den Mt ile konuştum. Faiz artışı bekliyoruz, hala olmadıysa TCMB ye baskı vardır dedi...
    Hocam Faiz Arttırımı Şuan İçin Öngörülmuyor
    Ancak Benim Lafım Siyasi Bir Şeyden Veya Para Politikaları İle Alakası Olamayan Şeylerde Hemen Merkez Merkez Diyenlere.
    Ayrıca Merkez En Son Toplantıda Mesaj Verdi
    Biz Yapacağımızı Yaptık Artık Top Maliyede Diye.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    peki siyasi çözüm olana kadar piyasalar kendi haline bırakılırsa taban tavan nereye gelir ? en azından piyasaları sözlü yönlendirme gerekmez mi ?
    Piyasa İçin Şuan Rahip Olayının Ve ABD İle Olan Birçok Sorunun Lafta Olsa Bile Olumlu Şeylerin Çıkması
    Bunun Merkezle Ne Alakası Var
    Siyasetçilerin İşi.

5. Faiz artışı bende beklemiyorum. Bankacılar bekliyor diye söylemek istedim.

Hükümetin politikası açık ve net. Dolara yol ver, faizi baskıla.
     Alıntı Originally Posted by tr123456 Yazıyı Oku
    Hocam Faiz Arttırımı Şuan İçin Öngörülmuyor
    Ancak Benim Lafım Siyasi Bir Şeyden Veya Para Politikaları İle Alakası Olamayan Şeylerde Hemen Merkez Merkez Diyenlere.
    Ayrıca Merkez En Son Toplantıda Mesaj Verdi
    Biz Yapacağımızı Yaptık Artık Top Maliyede Diye.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    atilla yeşilada youtube kanalında 20 % hatta 22 % NET mevduat faizi alanlar var dedi, kim bunlar ? hatta bu faizi alamayan varsa tahvile geçsin hemen dedi
    evet bunu ben de merak etmiştim duyunca. brüt %25,88.. kim kaç paraya veriyor acaba.

Bak yazıyorum.!!
    Eninde sonunda ABD nin ayağına kapanacaklar.!!
    Uçak a bindirip gönderecekler.!!!
    Deniz Yücelede aynısını yaptılar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by tr123456 Yazıyı Oku
    Neresi siyasi anlamadım?
    Dolar normalde hergün Nerede ise 20krş artıyor.
    Siyasi pump olsa bir zıplar sonra yerinde dururdu.
    Kalıcı çözüm gerek.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 438/1252 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •