Sayfa 71/504 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 561 - 568 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Bu hissede her zaman temkinli olmakta da fayda var

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu hissede her zaman temkinli olmakta da fayda var
    Aynen.Nihayet sorgulamaya başladın hocam.

3. Bu tarz topiklerde iyi niyetli yada tersi yorumlardan cok etkilenen yatirimci olabilir.bende bu gemideyim.ama mis mis larla yorum yapmamaya çalışıyorum ( seni tenzih ederim).gerektiginde olumludan çok olumsuz yanları benim için önem arz eder tüm hisselerde.YTD

4. gün boyu kafeini inceledim tüm yorumları da okudum. gayette hoşuma gitti. ama şu galip varya galip herşeyi bitiriyor. tukaştan yediğim kazık halen batıyor. bu pisliğin olduğu hisseye girmek beni korkutuyor.

Alıntı Originally Posted by Sabırsız Yazıyı Oku
    gün boyu kafeini inceledim tüm yorumları da okudum. gayette hoşuma gitti. ama şu galip varya galip herşeyi bitiriyor. tukaştan yediğim kazık halen batıyor. bu pisliğin olduğu hisseye girmek beni korkutuyor.
    VALLA TEB den IŞIK ÖKKEŞ bu hisseyi çok önerdi. Dürüst adamdır. Çok güvendiğim için ben hisse senedi ne dahil oldum.
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

6.  Alıntı Originally Posted by Sabırsız Yazıyı Oku
    gün boyu kafeini inceledim tüm yorumları da okudum. gayette hoşuma gitti. ama şu galip varya galip herşeyi bitiriyor. tukaştan yediğim kazık halen batıyor. bu pisliğin olduğu hisseye girmek beni korkutuyor.
    Adamin bir kotulugunu gormedim. Neyapsin sokaga cikip parami dagitsin😁.Hani bir söz vardir hırsızın hic mi suçu yok diye😁kısa yoldan köşeyi donucem diye temelsiz tekniksiz hangi hisseye gidiyor diye atlarsan sonu husran olur.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    VALLA TEB den IŞIK ÖKKEŞ bu hisseyi çok önerdi. Dürüst adamdır. Çok güvendiğim için ben hisse senedi ne dahil oldum.
    Takaslarda TEB ikinci sırada hatırlatırım.YTD

8. Halka arzda %30 talep fazlası olduğu dolayısıyla arzin talep fazlasi ile tamamlandigi unutulmamali.ayrica metro yatırımın elinde takaslarda az bir miktar 1k.mal gözükmektedir. YTD

Sayfa 71/504 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •