Sayfa 186/1000 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Dolar 6.15. , 6,45 bu marjın her zaman en uygununu veren banka varmı bu fark yüzünden döviz alamıyom

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    bu dedıgınız sanırım musterı temsılcısının verdigi rakam adamına göre web sayfalarında yuzde 7 dıye bır bılgı yok
    Şimdiye kadar hep tabela faiz oranlarından mevduat bağlamış gibi bir haliniz var.

Bu ay içinde 3. çeyrek finansal tabloları güçlü gösterme isteğinin de etkisiyle gidip sorun, arayın sorun, şu kadar dolar için aylık veya xx gün için faiz ne olur diye sorun. Oranlar neredeyse %8 olmuş diye açıkça söylemeyi de ihmal etmeyin.

Alıntı Originally Posted by Zumba Yazıyı Oku
    Dolar 6.15. , 6,45 bu marjın her zaman en uygununu veren banka varmı bu fark yüzünden döviz alamıyom
    gece bulamazsın gündüz 4-5 kuruşa kadar iniyor fark bankalarda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    foruma yazsaydiniz ben 3 liradan verirdim uzumu....
    Cinsi cibiliyeti kayda değer mi..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

5.  Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Cinsi cibiliyeti kayda değer mi..
    Kalecik karası 3.5 4 lira Ankara da

6. Denizli guney bolgesinin uzumleri....bende kalecik karasi vardi....gecen hafta sattim 4.5 ton....genelde bizim bolgeyi pamukkale sarapcilik alir.... onumuzdeki sene yine olur elimizde daha erken haber verirsen istedigin cibilliyette ki uzumu soylersen buldurmaya calisirim benimkine evet dersen gelir kendin istediklerini toplar gider sarabini kurarsin...ama gelecek sene uzum fiyati ne olur bilemem ucuzlayabilirde pahalanabilirde...bu sene uzum cok yoktu....

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Selbest piyasa ekonomisi ağlamayana meme yok,Kavacığa basar,iki buçuk lireden eşeği fullerim..

Sıkıntısız yane...
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

8. sofralik uzumler piyasada daha ucuza gidecek... ben haftaya sofraliklari yolacam sirkeye.neden dersen bu yil cok yagmurlu oldugundan cogu uzum milyo hastaligina yakalandi taneleri baya bi doktu bizim bolgenin saraplik uzumleri cok iyidir...ha fransanin bordo su ha turkiyenin guneyi )))

Sayfa 186/1000 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •