Sayfa 227/332 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 2653 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Kardesim kural olarak zararda olan hisseyi almicaksin bu firma batik

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Formet 1 den 6 ya gitti bu kadar dusmedi

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Neden hep bu hissede aynı oyunu görüyoruz? Daha önce de yazdığım ve doğru olan hususların bir karşılığı yok mu bu hissede? Yıllardır buradayım ve ilk kez hissenin makus talihini yendiğini düşünüyordum, umutlar gene başka bahara kaldı. Zarardayım ama ne olursa olsun, fırsat maliyeti dahil zararımı telafi edene kadar zor alırlar elimdeki hisseleri. Eninde sonunda bu hisse hak ettiği yere gelecek, şirketin bir değeri olduğunu düşünenlerdenim.

4. alıcı bulursa çakacak havası var. benim gördüğüm bu maalesef! buradan bulamazsa her zaman yaptıklarını yapıp daha da aşağılara basıp kekleyecekler milleti! biz akıllanmayız

5.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    alıcı bulursa çakacak havası var. benim gördüğüm bu maalesef! buradan bulamazsa her zaman yaptıklarını yapıp daha da aşağılara basıp kekleyecekler milleti! biz akıllanmayız
    ve alıcı çekmek için hacimsiz yukarı yemleye yemleye alta gelip " dur birde ben alayım 3-5 kademe" diye atlayana verecekler gibi bakıyor bana!!

ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ve alıcı çekmek için hacimsiz yukarı yemleye yemleye alta gelip " dur birde ben alayım 3-5 kademe" diye atlayana verecekler gibi bakıyor bana!!

ytd.
    ve misal şuanki 171 den 176 ya lambalamaları tamamen alıcı çekmek ve azönceki ky mantığına mal kitlemek gibi geliyor! artık ne kadar güvenmiyorsam buradan alıp tavana kitlese bile sanki benim fikrim böyle sabit kalacak o haldeyim yani!!!

ytd.

7. adamlar 30 bin lotla 183 ü yaktı tuttu 200 bin lotla 175 e bastı ve benim senaryomun ne kadar tutarlı olduğu bir kez daha ortaya çıktı! gel vatandaş geeel belki sen de alırsın 3-5 kademe geeeelllll

ytd.

8. Pasta atabilecek var mı?

Sayfa 227/332 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •