Sayfa 252/330 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302 ... SonSon
Arama sonucu : 2639 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. benden bu kadar ...
    kalanlara bol kazançlar dilerim.

al-sat değildir.

2. 90 senesinden beri borsadayım. Emin olun yazdıklarımı bilançoyu harman ederek yazıyor

Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Baybo...şirket in euro borcu var ciroda var ..

Ama başka şeyler var Konfrut da..25 yıldır bilirim bu fabrikayı..merko nun elinde olduğu dönemi bilirimm..

Neyse çok konuşmaya gerek yok..

Döhler in aklını başına alması gerektiğini bizzat söyledik ağustos ayında..

Borsa istanbulun en iyi avukatını da tuttuk apartta bekliyoruz..

Isletme sermayesi adı altında şirketi haraca bağlamasına musade etmiycez döhler e...

Artı stok taşıma maliyetini satış yansıtmaniz gerektiğini söyledik

Grup şirketleri arasında ki alacak verecek durumunu mahsuplastirmayip sirketi haraca bağlanmanıza musade etmiycez dedik..

Borsada fırsatlar bitmez ! Sen yeterki parayı bitirme !!!
    SiZin ilettiğiniz dönemden beri bende bilirim konfrutu. Son dönemde Alman ortağının durumu olduğundan kötü gösterdiğini ben de biliyorum. Ama sağlam kağıttır. Eskiden bilanço açıklandıktan sonra iki üç gün hiç hareket yapmayıp sonra bir haftada yüZde 70 arttığını da bilirim de o yüzden yAzdım işte direnç 8 yıllık hedef değer vs diye verilen değerlere hiç bakmadan takır takır gider canı isterse. Burada da uzun süredir insanları bıktırdığına göre birAz sürpriz yapmalı sonuçta.

Not: burada yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir . 30 senedir devam eden küçükmyatırımcı muhabbetidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    18 Ağustos günü, 19-20-21 Ağustos günleri detayları ile ne söylediysem bugün de aynısını söylüyorum. 2001 de de bu sütunlarda başka isimle yazmaktaydım. Sonra 2005 lerde de yazıyordum. Sonra uzun süre ara verdim. Hiçbir zaman dümenin suyuna yazı yazmadım. Çünkü hep farklı açılardan bakmaya çalıştım. Hiçbir zaman tüyo yazmadım. Içacak kaçacak demedim. Yalnızca gördüklerimi yazdım hepsi bu. Siz euro borçlardan bahsederken euronun artışından sırf 9 aylığının 3 milyon artı yapacağıjı yazdım mesela bilanço dipnotlarına bakan birinib çok rahat göreceği bir bilgiyi gözler önüne serdim. Öte yandan banka borçlanmalarını kusa süre öncesşne kadar ana şirket üzerinden yaptığını, ana şirketle olan bırç alacak işlerinin ticari borçlar alacaklar olduğunu yazdım gene ki bunlar da dipnotlardan. Velhasıl şirketin sizin anlattığınız kadar kötü durumda olmadığını yazdım gene. Dönemsel olarak hammadde ve oazarın durumuna göre tüm tarım şirketlerinde olduğu gibi karlılığın dalgalanabileceğini yazdım mesela 30 senedir bu kağıtta tecrübelerimden. Sonra dedim ki kağıt anlattığınız kadar kötü değil.
    Bakın bugün belki konfrut geri gelir bunu bilemem. Bilseydim halen küçük yatırımcı olmazdım. Ama bildiğim şey hep aynı gözlükle bakarsanız aynı şeyi görürsünüz . Size tavsiyem daha önce görnediklerinizi görmek iöin farklı açılardan bakın.

Saygılarımla.
    Verimli seanslar.

Not: yazılanlar hiçbir zaman alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

arkadaşım bu hissede 8-9 yıldır varım.

neyi nasıl yazacağımı iyi bilirim

sen dediklerinin arkasında olabilirsin

bende dediklerimin arkasındayım

ben şirketi değil yönetimi eleştiriyorum

alaman ortağı üzerinden yuro borçlanıp şirketi borç batağına soktular

onuda geçtim reel fazi neredeyse eksiyken

gidip garantiden yuro kredi çektiler

ben bu şirketin mali işler sorumlusuyla buradan bazı arkadaşlarla dakikalerce konuştum

sewrmaye arttırımı yapıp bedava sermayeyi neden kullanmadılar

haaa alaman ortak paramı koymadı.koymazmı

neden koymadı yada koymaz.

neyse

tavan olmuş.keyfini sürelim biraz.

4. Mezardaki dedesini tanımaz gideceği zaman

Borsada fırsatlar bitmez ! Sen yeterki parayı bitirme !!![/QUOTE]

temel ile gidiyor olsaydı bir çok hisse hala 1 tl altında olurdu..

5. Tavan bozuyor sanirsam?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

6. gıdalardan tek bozan nerdeyse sahıbı ketum kazandırmamak ıcın yemınlı iş cıddı satısa gectı

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    gıdalardan tek bozan nerdeyse sahıbı ketum kazandırmamak ıcın yemınlı iş cıddı satısa gectı
    eksi kapatma bari daha yeni çıktın

8. ziraat alıyordu bugun oda zararuna cıkmaya basladı sonu pek parlak deıl gunluk uzun vade ama gıdecegıne ınanıyorum

Sayfa 252/330 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •