Sayfa 74/165 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Açığa satış yapma kendi kendine piyasa yapiciliga giriş, serbest piyasa değil mi satmıyor millet alakaya maydanoz önlemler. Hissede hareket dahi yok hani volatilite olsun bı şey yok,robota bağlamışlar 4 tavan görene emir iyileştirme yok falan, bunu yapacağına açığa satış getir her tahta değerini bulur

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ne yani şimdi diyelim Vecihi yurttaşımız x hissesinden 1000 lot satışı saat 18:47 de aracı kurumuna gönderdi..... Necmiye hanım yurttaşımız da aynı x hissesinden 278000 lot satışı saat 18:53 de gönderdi ... Aracı kurum Necmiye hanımın emrini Vecihi beyin emrinin önüne mi alacak ?
    Aracı kurumun söylediği bu ve evet saçmalık hiç bir mantıklı tarafı yok ve yine KY görmezden grlinip BY ya tercih edilmiş oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Aracı kurumun söylediği bu ve evet saçmalık hiç bir mantıklı tarafı yok ve yine KY görmezden grlinip BY ya tercih edilmiş oluyor
    tamamen duygusal olmasın

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    1-Araci kurumunuzun biste emirleri gonderdigi dakika onemli. (Diger araci kurumlarla oncelik yarisi)
    2-sizin araci kurumunuzda talimat verenlerin kendi icinde oncelikleri.
    Tabi hepsinin onune gecen robotlar( milisaniyeler yarisir robotlar arasinda)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    3.kez ayni yaziyi paylasiyorum. Borsasa herzaman oncelik soz konusudur. Alim satimlarda bile ilk giren ilk cikar...!!!!

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5. Arkadaşlar hepi topu 100 lot var herkeste unutun gıtsın 20 tl olsa yarın ne olur kaç kuruş kazanmış oluruz.. Fazla kasmaya gerek yok.. Herkeste on yirmi bın var gıbı konuşuyor millet..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Gelen haber burada herkes okusun anlasın.. Kimi brut der kımı tek fıyat..

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hepi topu 100 lot var herkeste unutun gıtsın 20 tl olsa yarın ne olur kaç kuruş kazanmış oluruz.. Fazla kasmaya gerek yok.. Herkeste on yirmi bın var gıbı konuşuyor millet..
    Borsadan bi haber insanlar icin, gaz verici, azda olsa para kazandiran, kaybettirmeyen, yassklari ve tedbirleri yasatan bir staj gibi dusunun halka arzlari
    Bu gazla baska hisselere giriyorlar. E birileri kaybedecekki birileri kazansin

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8. Yarın akşam da brut gelır muhtemelen.. Ya da cuma..

Sayfa 74/165 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •