Sayfa 468/1003 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

4. New Orleans, Baltimore gibi kentlerde polis kontrolu kaybetmis durumda.

Oyleki, hirsizlik nedeniyle Wallmart storlari kapaniyor.

Oyle basarililar ki, ulkede korku ve panik icinde olmayan pek kimse yok.

Bizim gibiler, yollar, kopruler, barajlar var ama insanlar uyusturucu ve crime nedeniyle cok caresizler.

Eger basari buysa, bizde en basarili Cengiz olmali.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    New Orleans, Baltimore gibi kentlerde polis kontrolu kaybetmis durumda.

Oyleki, hirsizlik nedeniyle Wallmart storlari kapaniyor.

Oyle basarililar ki, ulkede korku ve panik icinde olmayan pek kimse yok.

Bizim gibiler, yollar, kopruler, barajlar var ama insanlar uyusturucu ve crime nedeniyle cok caresizler.

Eger basari buysa, bizde en basarili Cengiz olmali.
    O gece pie ve crime nedeniyle kim seçimleri hediye etti...a.q Öyle bir de açıklama yaptılar ki sanki AB nin en demokratik seçimi yapılmış..Milletin gazını alıp cukkaları doldurup yola devam eden kadrolar birde bu topluma liderlik edeceklermiş!!!!!!!!!!!!! Bize resmen Truman Show yaptılar....

Neyse ülkede siyasetten iğrendiğim kadar hiçbir şey beni rahatsız etmiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Vizesiz yurtdışı turları da diğer bir seçenek bu arada. Balkanlar, uzakdoğu, Afrika vb...
    Vizem yok.
    Vaktim müsait değil . Uğraşamıyorum.
    Turla başvuru yapıp vize almak kolayıma geliyor.
    Balkan turu gündemimizde .
    Oralar gideceğiz herhalde.

Turhan Bozkurt

@TurhanBozkurTV
    Sabancı'nı bankası Akbank; VIP müşterisinin "Limitiniz yeterli değil." diyerek, kira ödemesini iptal etti.

Kredi kartından kira ödemesi bu aya kadar onay veriliyordu.

İtiraz üzerine bankadan şu cevap geldi: "Bize Merkez Bankası'nın talimatı var. 'Kredi kartı ile 2 bin TL üzeri nakit ödeme kabilinden ödemelere izin vermeyin' denildi."

Müşteri ismi bende mahfuz. Limit problemi yok. "Karttan nakit ödeme vs.", ne günlere kaldık!

Ya Akbank'ta ya da Merkez'de bir problem var.

https://twitter.com/TurhanBozkurTV/s...34960678920193

Çöküşün ayak sesleri.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

8. Allah kimseyi sağlık ile sınamasın.hatta yakınlarını bile..annem 2.5 yıldır hastalıkla uğraşıyor, son birkaç ayı için profesyonel bakım lazom olacak diye bir yer bakayım dedim 20-25 bin tl ler havada uçuşuyor.her hastane yatışımız 8-10 bin tl..1 sene ömür biçilmeyen hastalıkta 2.5 yıl oldu ama yolun sonuna geldik dedi dr..hastalık teşhisi konduğunda herkes uzaklaştı..gerçi babamıda kanserden kaybettiğimde aynı şeyleri yaşamıştım..hastalık olunca akrabalık eş dost yalan oluyor.hatta hastanede görüyorum adam hasta , eşi bile yanına gitmiyor telefonda oyun oynuyor..
    Paranızı yiyin ancak yaşlılığınızda tek başına kalacakmışsınız gibi de kenarda o miktarı hesaplayıp tutun..gün gelecek çocuğunuzu bırakın eşiniz bile bakmıyor yeni nesil ne yazık ki..sonra diyorum kim için ne için birikim yapıyorum..

Sayfa 468/1003 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •