Sayfa 10/156 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1242 madde; 73 - 80 arası.

Konu: DoLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ XXIV

Yanlız sağlık imkanları çoğaldıkça, benim hastalıklarım çoğalıyor ben bunu anladım.

Herhangi bir şikayetim olmadan, ya CRP yüksek çıkıyor ya da ürik asit veya sodyum düşük.

Boyuna haplanıyoruz, yoksa bu da ilaç kartellerinin işimi diye şüpheleniyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yanlız sağlık imkanları çoğaldıkça, benim hastalıklarım çoğalıyor ben bunu anladım.

Herhangi bir şikayetim olmadan, ya CRP yüksek çıkıyor ya da ürik asit veya sodyum düşük.

Boyuna haplanıyoruz, yoksa bu da ilaç kartellerinin işimi diye şüpheleniyorum.
    Crp için her hangi bir yerde enfeksiyon varsa belirteçdir. Ürik asit protein ağırlıklı özellikle süt ürünleri tüketiminde yüksek çıkar eklem ağrılarına sebep olur. Sodyum çok afaki çıkamadığı sürece bir anlamı yok diyebilirim.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Crp için her hangi bir yerde enfeksiyon varsa belirteçdir. Ürik asit protein ağırlıklı özellikle süt ürünleri tüketiminde yüksek çıkar eklem ağrılarına sebep olur. Sodyum çok afaki çıkamadığı sürece bir anlamı yok diyebilirim.
    Dahiliye doktoru ateş yoksa CRP'yi s i k tiret dedi, zaten CRP ne bilmesem yazmazdım.

Ürik asite gelince, süt ürünlerine gelinceye kadar aslan sütü, pastırma, sosis, salam, jambon, sucuk, kırmızı et bence baş sorumlu.

Sodyum hayrettir ki düşük 125 civarı 120 tehlike başlangıcı ve ben normal tuz tüketirim, yani yemek bana tuzsuz geldiyse basarım tuzu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sodyum dengesi bayağı hassas bir konuymuş, diğer vitamin veya mineraller bu kadar dengesiz olmuyor.

Allahın tuzu herkese yasaklanır AMK bana serbest, keçi gibi kaya tuzu yalayacağız.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Dahiliye hekimi tuz diyeti mi yapıyorsunuz dedi, ulan daha dün tuzlu çekirdek yedim yemeğe de tuz ekledim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Salak herif, Cengizin performansını bilmiyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. DoLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ XXIV

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Salak herif, Cengizin performansını bilmiyor.
    Üstadım siz bilirsiniz.
    Doğum oranını artırmak için 3 şehrimiz pilot il seçilmişti.
    Doğum oranın artırmak için nasıl uygulamalar planlanıyor acaba?
    Bu arada doğurganlık oranı en düşük iller arasında Kütahya da varmış.

Ahanda link.

https://www.yomrasonhaber.com/amp/ha...k-haberi-36961

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım siz bilirsiniz.
    Doğum oranını artırmak için 3 şehrimiz pilot il seçilmişti.
    Doğum oranın artırmak için nasıl uygulamalar planlanıyor acaba?
    Bu arada doğurganlık oranı en düşük iller arasında Kütahya da varmış.

Ahanda link.

https://www.yomrasonhaber.com/amp/ha...k-haberi-36961

Ulan Miletin kendini geçindirecek parası varda bir de Çocuğa mı bakacak a.q...Üst gelir grubu onlar çocuk falan istemiyor ,Hayatını doya doya yaşıyor , Kadınlarıda bedeni bozulacak estetik yapacak falan....

Orta sınıf kaldıysa alt gelir grubuna düşmemek için Maliyet kontrolü için bu işlerden uzak duruyor.1 tane çocuk yeter...

Alt gelir grubu da açlıkla imtihan edildiğinden onlarda bu işlerden uzak durmaya çalışıyor...

Herkes kaliteli bir yaşam ve max 2 çocuk istiyor....

Sayfa 10/156 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •