Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126134135136
Arama sonucu : 1088 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. az önce vakıf yatırımın ekranından baktım da şirketin değeri yaklaşık 106 milyon dolar görünüyor.
    vay arkadaş vay.
    adamlar şirketin yarısına yaklaşık 80 milyon dolar verdi.
    dolar da şu an için çok kıymetli diyolla, demek ki asıl değerine gelse dolar, neredeyse fifty fiftye geliyor hesap.
    vay arkadaş vay.
    3 günde şu saate kadar toplamda yaklaşık 5,5 milyon hisse adet işlem hacmiyle yaklaşık %8,5 aşağı gel.
    vatandaş da ekmek arası patatese devam, bu neçe hesaptır?

2. 80 milyon doları alsam, son zamanların moda deyimiyle carry trade yapsam şubat ayından beri, kıvırı zıvırı +10 milyon doları vardı şu 3-4 ayda.

Şimdi tekrar bi baktım da yaklaşık 104 milyon dolara gelmiş şirketin tamamının değeri.

Neyse ben kendi gündemime döneyim. Geçen bi yemeğe gitmiştik arkadaşla,hesabı o ödedi. Çıkışta nasıl kazık mıydı hesap dedim, ne kazığı bilader roma mızrağı demişti.

3. Şu saate kadar yaklaşık 400 bin hisse adetlik işlem hacmi görünüyor.
    Hisse zaten sessiz, forum da sessiz.
    emekli galerici abimizin dediği gibi ne tıkırtı var ne sıkırtı.

Gelenler bari genel kültür açısından bir şeyler öğrensin niyetiyle şuraya bir şey karalayayım.

Concorde sendromu
    peki nedir bu concorde sendromu, psikolojide vazgeçememe yanılgısı olarak da adlandırılabilir.
    Bu yanılgı maddi veya manevi alanda olabilir.
    Bir şeyden zarar gördüğünü bilmekle birlikte, üzerine harcanan emek nedeniyle vazgeçememek gibi kavramla da açıklanabilir.

4. Geçen sene eylülden beri bekliyoruz. Tahtacı kanımızı emmeye devam ediyor

5. Burada birileri topluyor bence.

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Burada birileri topluyor bence.
    Koc holding'in satış sonrası opsiyon hakkı ile ilgili bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi.

7. tahtada hacim yok trade de dönemiyorum maliyeti aşağı çekeyim bu testerede. koca şirketin günlük hacmi 2 daire parası :D

--bu çeyreğin de boş geçeceğini düşünüyorum...
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126134135136

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •