Sayfa 112/112 İlkİlk ... 1262102110111112
Arama sonucu : 893 madde; 889 - 893 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tonyukuk11 Yazıyı Oku
    Çelik gibi sinirden ziyade bazen kol kesmeyi de bilmek gerekiyor zannımca.. Hayırlısı olsun, mutlaka tepki hareketi yapacaktır o sıralarda vermeyi düşünüyorum
    Haklısınız. Ama bizim piyasada kimse kolay kolay stop olmuyor. Benim gibi eski adelciler bu hareketlere çok alışkın. Bu fiyatlardan alanlar da bence ilk fırsatta satıp çıkmayı planlayan vur-kaç yapmayı planlayanlardır. Operasyon çekenler ve yancıları dışında neler olacağını bilmek mümkün değil.

2.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    X'li sitedeki çok takipçili hesapların gazıyla atlayan çok olmamıştır umarım. Ben ve benim gibi eskiler için alışılmış hareketler bunlar. Hakim güç ile hareket eden çok fenomen var gibi. Umarım 2 Yıl önceki Asuzu operasyonu gibi olmaz sonumuz. 600 tl benim için yıllar süren maceranın stop seviyesi olacak.
    Maalesef temennimiz gerçekleşmedi. Geçmişte Asuzu da yakın zamanda da Adel de yukarıları hedefleyen grafikleri çizen fenomenler X'li sitede yazdıklarını silmeye başlamışlar. Aslında her şey gözlerimizin önünde cereyan etti ama yine de çoğu kişi asuzu operasyonun aynısı olabileceğine inanmadı veya inanmak istemedi. Sonuçta hisse fiyatında 2 haftada %35 gibi bir kayıp yaşandı. Paranın gücü çoğu insana her şeyi yaptırabiliyor maalesef. Tahtanın hakimi olan TEB ve Garanti yatırımın takasında hala ciddi miktarda mal var. Hepsini boşaltmak isterlerse 3xx lü fiyatlara gerilemek hiç te imkansız olmayacaktır. Hissede kalanlara bol kazançlar diliyorum.

3. iyi bayramlar...adel taş gibi hissedir merak etmeyin düzeltmesini yapıyor...450 tl altı yoklama olasılığı var ondan sonrası 4 haneler....bol şans..ytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,020
    Gundiler temizlenmeden yatay hareketlere devam edecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Arkadaşlar selamlar, uzun vade yatırımcısıyım, Adel hissesini biraz araştırdım, Ekan ya da Erkan Köse kim? Patronla bir ilişkisi var mı? Beni tereddüte düşürdü biraz. Çünkü Böyle Asuzu gibi Adel gibi büyük şirketlerin bir anda yüzde 5 i satın alınamamalı bence.

Sayfa 112/112 İlkİlk ... 1262102110111112

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •