Sayfa 10/87 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 690 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Umut

Teknik, temel, lot sayımı ve yapay zeka karışımı bir strateji yapıcam

Uygun zamanımda...

Gerçi şu an stratejim iyi.. Para yönetimimi iyi yaparsam kaybedeceğimi düşünmüyorum artık..

Tabi Allah bilir

Sevgiler herkese

sayın dore kolay gelsin.........yaptığınız işlemlerle ilgili bilgi alabilir miyim sizden....hangi kurum üzerinden yaptığınızı yazarsanız ...benim için yol gösterici olacak.....ben viop üzerinden işlem yaparım....hisse ,endeks,altın ve gümüş bunların tamamını viop üzerinden yapıyorum.....

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Teknik, temel, lot sayımı ve yapay zeka karışımı bir strateji yapıcam

Uygun zamanımda...
    yapay zekanın yanında salak zeka da lazım olursa... adresimi biliyorsun

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=HPLo...TBSTMDLWUt8dEn

Burada Aysun Karaytuğ yapay zekadan bahsetti. Son zamanlarda yatırımcılar yapay zekaya sorup yatırım yapıyorlarmış ve çoğu kaybediyormuş..

Ama diyor ki yapay zeka + insan zekası yüzdesel olarak yüksek bir başarı kazandırıyor borsada..
    yapay zeka ne anlasın

bu işin piri tokatlu dayuynan, ben bilemediğin yerleri bize sor

https://www.facebook.com/tokkonn/vid...4?locale=tr_TR

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sayın dore kolay gelsin.........yaptığınız işlemlerle ilgili bilgi alabilir miyim sizden....hangi kurum üzerinden yaptığınızı yazarsanız ...benim için yol gösterici olacak.....ben viop üzerinden işlem yaparım....hisse ,endeks,altın ve gümüş bunların tamamını viop üzerinden yapıyorum.....

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederdim size de kolay gelsin.. Sizin de stratejiniz güzel.. Takip ediyorum arada..

Kurumumu söyleyemem kimliğim açısından.. Ama çok kurum var Fx işlemi yapabileceğiniz.. Araştırın bulursunuz

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    yapay zeka ne anlasın

bu işin piri tokatlu dayuynan, ben bilemediğin yerleri bize sor

https://www.facebook.com/tokkonn/vid...4?locale=tr_TR
    Ciddiyim ben

Yapay zeka hafife alınacak bir durum değil. Kendi analizim ile senkronize olursa biraz korkusuzca işlem açabilirim..

Bence sende bir araştır.. Yapay zeka analizi grafiklerin ile uyumlu olursa süper olmaz mı?

Sayfa 10/87 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •