Sayfa 176/177 İlkİlk ... 76126166174175176177 SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Sayın esozcan eğer burada yazmaz iseniz yazık olur, aynı şekilde acemşah içinde söyledim ayda birde olsa birşeyler yazılması şart...

Eğer yazmazsaniz! bilen insanlar değil onların yazmasını istemeyenler kazanır⚠️...

2. Günaydın,

Hayırlı bol kazançlar dilerim herkese.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar
    "Sonunda zengin olduğunuzda, ilk etapta aradığınız şeyin bu olmadığını anlayacaksınız. Ama bu başka bir günün konusu." Naval Ravikant
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,020
    Daha kaç kurban vereceğiz bu kağıda. Acemşah, esözcan vb. Yap bi 5 tavanda barış türküleri söylensin artık . Bu arada patron daha bayramımızı kutlamadı. Belki böyle affederiz kendilerini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Selamlar,
    Bilanço sonrası tekrar aldım tnztp’den. Öncesinde 22 fk’ları gördüğünü hatırlıyorum şu anki rasyoları ucuz geldi açıkçası. Daha önce hacimsiz diye satmıştım, hacim olmadan hisseler zorlanıyor genelde ancak hisse oldukça ucuzladı diye düşünüp tekrar ortak oldum.
    Bol kazançlar dilerim.

5. Genel kuruldan temettü yerine yüzde 51 civarı bedelsiz kararı çıkmıştı...

Henüz spk onayına sunulmadı....

Önümüzdeki günlerde üzerine iç kaynaklardan bedelsiz ilave yapılarak spk ya başvurulacağını düşünüyorum...

Beklentim yüzde 200 e yükseltilmesi yönünde...

6.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Daha kaç kurban vereceğiz bu kağıda. Acemşah, esözcan vb. Yap bi 5 tavanda barış türküleri söylensin artık . Bu arada patron daha bayramımızı kutlamadı. Belki böyle affederiz kendilerini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tavan yapmasına gerek yok, tavan sonrası gereksiz tipler kağıda üşüşüyor. Yol belli, istikamet belli, araç belli, ya acılı ya acısız sürecekler el mecbur Her fiyattan kademeli eklemeye piyasadan lot çekmeye devam. Süreye babalar karar verecek bizde artık o zamana kadar 200 bin lot mu toplarız 500 bin lot mu toplarız görecez

7.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Genel kuruldan temettü yerine yüzde 51 civarı bedelsiz kararı çıkmıştı...

Henüz spk onayına sunulmadı....

Önümüzdeki günlerde üzerine iç kaynaklardan bedelsiz ilave yapılarak spk ya başvurulacağını düşünüyorum...

Beklentim yüzde 200 e yükseltilmesi yönünde...
    Temettü bizim açımızdan daha iyi olacaktı direk gelen parayı hisseye basıp hem lot arttıracaktık hemde 2 günde aynı fiyata gelirdi zaten, yani bedavadan mal alacaktık. Şimdi piyasada ki mal artacak; bu bazı hisselere iyi yansımıyor ama bir yandan da fiyat düştüğü için hacim artması belki hisseye iyi gelir, bakalım bekleyip görecez.

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Bilanço sonrası tekrar aldım tnztp’den. Öncesinde 22 fk’ları gördüğünü hatırlıyorum şu anki rasyoları ucuz geldi açıkçası. Daha önce hacimsiz diye satmıştım, hacim olmadan hisseler zorlanıyor genelde ancak hisse oldukça ucuzladı diye düşünüp tekrar ortak oldum.
    Bol kazançlar dilerim.
    Akıllı adamsın belli Hayırlı olsun.

Sayfa 176/177 İlkİlk ... 76126166174175176177 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •