Sayfa 173/178 İlkİlk ... 73123163171172173174175 ... SonSon
Arama sonucu : 1417 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Asıl soru gph yi kottan çıkarırsa glyho nun fiyatı ne olur? Olumsuz durumda zaten 14-15 arası dolanır dururuz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Asıl soru gph yi kottan çıkarırsa glyho nun fiyatı ne olur? Olumsuz durumda zaten 14-15 arası dolanır dururuz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben sizin ile aynı dusunmuyorum. Gph kottan çekme olmasa bile temel olarak 24 TL gibi ederi var bence. Şayet gph kottan çekerse o zaman nereye isterse oraya kadar sürer. Yıllık 200 milyon dolar üzeri favok üreten bir şirket haline gelir.

3. Geçmiş bayramınız mubarek olsun

Benim global şekerlerim ah nasılda atılan bir habere minik kuşların bedava yem bulması gibi sarılıyorsunuz. . . . .oysa ben zaten demiştim bunları, yol haritasını cizmiştim hala neyin delistingi, neyin kutisi muhabbettleri dönuyor? ahhhh ahhh. . . .burayı okumak beni super keyiflendiriyor. . . . . . hepiniz varolun.

saygılarımla,
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Geçmiş bayramınız mubarek olsun

Benim global şekerlerim ah nasılda atılan bir habere minik kuşların bedava yem bulması gibi sarılıyorsunuz. . . . .oysa ben zaten demiştim bunları, yol haritasını cizmiştim hala neyin delistingi, neyin kutisi muhabbettleri dönuyor? ahhhh ahhh. . . .burayı okumak beni super keyiflendiriyor. . . . . . hepiniz varolun.

saygılarımla,
    Sizin geçmiş bayramın mübarek olsun reis. Haber için yem diyorsun bence olabilirligi çok zor. Ama zaten şirket faaliyetleri iyi olduğu için temel acidan zaten buralar haberden bağımsız olarak bence çok ucuz .
    Saygılar

5. Delisting olabilmesi için min %75 olmalı.

6.  Alıntı Originally Posted by Ozy Yazıyı Oku
    Delisting olabilmesi için min %75 olmalı.
    Ben %91 diye biliyorum. Eğer %75 ise bu iş olur. Yurt içi fonlarda 5 milyon lot var. Bunları kutman zaten alır. Ama %75 değil diye biliyorum . Şimdi diyelim ki %75 ulaştı ama otorite %90 şartı koydu. Burda borsaya kapatıp devam edebilir mi ? Eğer öyle olursa herkes vermek zorunda kalır. Çünkü borsaya açık olmayan bir şirkete kimse ortak olmak istemez

7. Delist felan bu muhabbeti bırakın odaklanacağınız yer baska, adam ne diyor 3 dolardan hissemi alırım demekki prenses bu fiyatlamayı yapıyor ehhh sizde şirketin ederine ordan ulasın işte. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Unutmadan yazalım. . . . . . bu 3 dolarda bağlayıcı bir teklif değil. . . . .sadece değerlendirilmektedir deniliyor. . . . . . bunuda göz onunde tutun . bu muhabbetin yapılması sadece şirketin ederi hakkında kafasında soruları olan kişilere bir yön belirleme olarak değerlendirilebilir.

Sayfa 173/178 İlkİlk ... 73123163171172173174175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •