Sayfa 420/446 İlkİlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    15,86 kritik... Altında kapanış olmasa güzel olur...
    İnfo 46,472 m. lot sattı...
    Tahta nette -20,817 m. lot...
    Karanlık odaya girerken...
    İnfo...49.740 m lot sattı...
    Tahta nette... -22.470 m. lot
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    40 milyon hisseyi kim aldı.birisi oluk gibi 30 saniyede4 miyon hisse satıyor. karşıdakide 5 milyon hisseyi 2 dakikakada alıyor. ikiside birbirini iyi bulmuş di mi? ne bu bunun adı ne?benim burada öğreneceğim inanacağım bir şey yok. onların yaptığını yapıyorum. ne yaptıklarını biliyorum. burada yazdımç öğrenmek istiyorsan oku. daaa alakası yok. senin burada oluşun ve hesabın farklı.ya bilerek yada bilmeyerek buralardasın
    Senden önce de biz buradaydik sürekli umut pompaliyorsun sonuç ortada. Senin niyetin belirsiz. Gerçekleri diyen insanları da küstürdun. Boş yapıyorsun açıkçası. Aldım sattim afedersin çok da seyimizde nerden aldigin sattigin. Fonun bu hisseyi alacagina inanacak kadar da şaşkınsin. Şu endekste para kaybeden üç beş kişiyiz. Geçmiş olsun. Her şey negatifken acısını yazana da ima edersen karsiligini alirsin

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Karanlık odaya girerken...
    İnfo...49.740 m lot sattı...
    Tahta nette... -22.470 m. lot
    KAPANIŞ...

İnfo...49.845 m lot sattı...
    Tahta nette... -22.618 m. lot
    Gerçekten tahtada satıyorlarsa, çekip çekip verirler... Pazartesi ola hayır ola...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Senden önce de biz buradaydik sürekli umut pompaliyorsun sonuç ortada. Senin niyetin belirsiz. Gerçekleri diyen insanları da küstürdun. Boş yapıyorsun açıkçası. Aldım sattim afedersin çok da seyimizde nerden aldigin sattigin. Fonun bu hisseyi alacagina inanacak kadar da şaşkınsin. Şu endekste para kaybeden üç beş kişiyiz. Geçmiş olsun. Her şey negatifken acısını yazana da ima edersen karsiligini alirsin
    ben buraya geldiğimde, senin yazılarını görüyordum. yazıların orada duruyor.sizin aranıza girmedim. yazmadımda. o arkadaşı küstürdün. ve gidiyorum dedi ve gitti. o gittikten sonra yazmaya başladım. ve o na gitmemesini söyledim.çünkü gerçek bilgiler yazıyordu. ben burada kimseye umut vermedim. umut verdiğim bir tek cümlem yok. 200,000 lot CANTE VAR.bölündükten sonra 2 miyona tamamlıyacağım. bu lafım sansa değil. senin üstünden o biliyor kendini. eğer borsada para kaybediyorsan. kendine başka iş bulacaksın. yada 1 sene bekleyeceksin. enflasyon bile seni kar a geçirir. bunuda bilmiyorsan git bildiğin işi yap. sağa sola sarkma

temel ve takas konusunda bir paylaşımda bulunamayacağım. sn Hissedarxd bu konunun yakın takipçisiydi oda bu senetten bıktı ayrıldı..15.86 haftalıkta dikkat çekici bir destekti ve kötü kırıldı..artık, eldeki az miktar ile takipte olacağım.. 16.16 soluk alacağı seviye olsa da güvenli bölge 16.56 ve üzeri.. Mart ayından bu yana gelen bir sıkışma var ama yön konusu halen belli değil.. kahve rengin 2 mürdüm renk arasında kalması şimdilik bu sıkışmanın devam ettiği yönünde...ancak her yöne kırılabilir..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    temel ve takas konusunda bir paylaşımda bulunamayacağım. sn Hissedarxd bu konunun yakın takipçisiydi oda bu senetten bıktı ayrıldı..15.86 haftalıkta dikkat çekici bir destekti ve kötü kırıldı..artık, eldeki az miktar ile takipte olacağım.. 16.16 soluk alacağı seviye olsa da güvenli bölge 16.56 ve üzeri.. Mart ayından bu yana gelen bir sıkışma var ama yön konusu halen belli değil.. kahve rengin 2 mürdüm renk arasında kalması şimdilik bu sıkışmanın devam ettiği yönünde...ancak her yöne kırılabilir..

evet küsüp giden Hissedarxd isimli arkadaştı. cante 15,60 a değdi. ortada cante diye gayrimenkulu, makina, techizatı olan. modrnizsyondan geçmiş, yenilenmiş ve borcu olmayan bir yapı var. şu haliyle bile reel değeri, güncel fiyatından yukarıda. eğer yatırım için alınıyorsa 20 tl nin altı bedavadır. bunun dışındaki düşünceler benim ilgi alanıma hiç bir zaman girmez. çok testere yapan bir hisse olduğu için buradayım. her gün para kazanmak için buradayım. sonuç olarak profesyonelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,498
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Al sonra ödersin modunda mal veriyorlar.Düşünme paranın ne önemi var.diyorlar.Hatta bir alana bir bedava
    diyecekler diye korkuyorum Bu adamların hayatı yalan dolan.İşin içine fonları da eklediler çık çıkabilirsen işin içinden.
    21.75 den kullanılan tahsisili sermaye arttırımından alınan dünya kadar mal nasıl olursa 15.35 den satılabilir.Koç kağıtlarından başka
    kağıt almamaya yemin etmeme az kaldı.
    Büyük resme bakmıyoruz.
    1 liralık malı 15.35 den satıyor
    Sattığı kısım % 10 Halen oy hakkına sahip en büyük ortak
    Asıl soru şu olmalı. SPK neden piyasa fiyatının altında bir fiyata satışa izin verir. Piyasa bozucu işleme neden izin verir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,498
    Blog Entries
    3
    Adamlar şaka gerçek halka ırz yaptılar kısacası
    93 milyon lot daha dolaşıma sokuldu...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Sayfa 420/446 İlkİlk ... 320370410418419420421422430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •