Sayfa 423/447 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon
Arama sonucu : 3570 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    valla ekurin ilk kaşınıyor.
    ulan ahlaksız terbiyesizlik etme. Sen burada tek başına yazı yazmak bizlerin gitmesini mi istiyorsun. Senin gibi çok ahlaksı sayfgısız gördüm.ortalığın havasını bozma. Akıllı ol.

allah'ın hıyarı yok aldım yok sattım her bku yazacak ama bize algı yapma diyecek. Yok öyle dava. Bin tane yazı yazmış 970 tanesi aldım sattim. Foruma katkısı olan iki üç adam vardı bu tipler yüzünden gittiler. Aldım sattim yazmasinin foruma katkısı nedir ? Biz bir yaptık bu bin. Ha utanmadan da bilgi ve veri paylasana yazma diyor. çok enteresan. Yok şu kadar lotum var yok bilmem ne. Bize ne gerçekten? çoğu da yalan
    sana bu meydanı boş bırakacağımızı mı sanıyorsun . Hissedartd yi kaçıran sensin. Adama destek çıktık. şimdi bana döndün.senin hiçbir vasfın yok sadece burada pislik yapmak için buradasın. Hadi göster hünerlerini bakalım neler yapabiliyorsun

3. Bu başlığı şu anda 24 kişi okumaktadır. (3 üye ve 21 ziyaretçi)

hürriyet, fenerbahceli, regal1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,498
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kötü bilanço geleceğini zaten bilen patron şirket ODAS, fonlara ve portföy yönetim şirketlerine malı çaktı, şimdi de satış fiyatı olan 15,35’in altında mı toplayacak?
    ODAS, 15,35’e sattığı malın 14 milyonluk bölümünü daha yüksel bir fiyattan geri aldı mı diyorsunuz?
    Çok saçma değil mi? Külliyen zarar edilen bir iş olmaz mı?
    Yemin ediyorum eğlenceli. Malda bekliyoruz mal gibi.
    Bakalım ne olacak?
    Odaş kendi tahtasında geri alım yapıyor...
    Ana hissedar ya hani...
    Eksik bilgi yanlış anlamaya mahal vermiş kusura kalma...

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 06.12.2023 tarihli kararı ile başlatılan pay geri alım işlemleri kapsamında; Şirketimizce 21.06.2024 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 9,03 - 9,12 TL arasında (ağırlıklı ortalama 9,10267 TL) fiyat aralığından toplam 14.000.000 TL nominal değerli ODAS payları geri alınmıştır.

Bu işlemlerle birlikte, 21.06.2024 tarihi itibarıyla geri alınan payların toplam nominal değeri 15.000.000 TL olup, bu payların sermayeye oranı %1,0714'e ulaşmıştır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Senden önce de biz buradaydik sürekli umut pompaliyorsun sonuç ortada. Senin niyetin belirsiz. Gerçekleri diyen insanları da küstürdun. Boş yapıyorsun açıkçası. Aldım sattim afedersin çok da seyimizde nerden aldigin sattigin. Fonun bu hisseyi alacagina inanacak kadar da şaşkınsin. Şu endekste para kaybeden üç beş kişiyiz. Geçmiş olsun. Her şey negatifken acısını yazana da ima edersen karsiligini alirsin
    OHOOOO, Daha fon nedir ondan haberin yok, kalkmış bide ahkam kesiyor, neymiş fonlar bu hisseyi alacak kadar şaşkınmış. şaşkının kim olduğu ortada,
    fon denince tefas fon sanıyor.
    93 milyonu alan fonlar bunlar.
    tanıyormusun bi bak bakalım
    ACP BLS FNY HLY IYF IYM OYA TRA TVM YKR
    senin ciddiye alınacak yerin yok.
    ilk baştan bu yorumunu görseydim hiç cevap bile vermezdim. hadi ordan

6. Elimde 1 lot dahi bu hissseden yok. İyiki yok. ODAS bu şirketin patronu ve bilançonun açıklanacağı güne şirketin yaklaşık % 10 civarında hisseyi fon lar sayesinde yok pahasına satıyor. Bir bakıyorsunuzki aynı gün hisse ciddi anlamda değer kaybediyor ve aynı gün açıklanan bilançoda ciddi zarar. EY SPK SEN NE İŞ YAPARSIN BİZLERE AÇIKLARMISIN. YEMİN EDİYORUM SÖZÜN BİTTİĞİ YER. Ben patron olacağım ve iştirakim olan bir şirketin hisselerini düşük fiyattan birilerine satacağım ve aynı gün iştirakim olan şirket kötü bir bilanço açıklayacak ve bende hiç bir şey yokmuş gibi işlerime devam edeceğim. Bu duruma SPK hiç bir şekilde müdahale etmeyecek. Hiç olmazsa bilanço açıklandıktan sonra fon lara hisse satışına izin verseydiniz. Küçük yatırımcının daha bilinçli işlem yapmasına imkan verirdiniz.
    Yazdıklarım tamamen kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir. Yazdıklarım ile yatırım kararı almanız halinde zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Stock trader Yazıyı Oku
    Elimde 1 lot dahi bu hissseden yok. İyiki yok. ODAS bu şirketin patronu ve bilançonun açıklanacağı güne şirketin yaklaşık % 10 civarında hisseyi fon lar sayesinde yok pahasına satıyor. Bir bakıyorsunuzki aynı gün hisse ciddi anlamda değer kaybediyor ve aynı gün açıklanan bilançoda ciddi zarar. EY SPK SEN NE İŞ YAPARSIN BİZLERE AÇIKLARMISIN. YEMİN EDİYORUM SÖZÜN BİTTİĞİ YER. Ben patron olacağım ve iştirakim olan bir şirketin hisselerini düşük fiyattan birilerine satacağım ve aynı gün iştirakim olan şirket kötü bir bilanço açıklayacak ve bende hiç bir şey yokmuş gibi işlerime devam edeceğim. Bu duruma SPK hiç bir şekilde müdahale etmeyecek. Hiç olmazsa bilanço açıklandıktan sonra fon lara hisse satışına izin verseydiniz. Küçük yatırımcının daha bilinçli işlem yapmasına imkan verirdiniz.
    bugünkü satışlardan küçük yatırımcının %10 bile hisse aldığını sanmıyorum.
    5 milyon lotu 3-5 dakikada alan ky tanımıyorum.
    geçen haftaya gelene kadar kademelerde ne alan vardı nede satan.
    birden satanın alanı da hazır yüksek bir hacim aynı gün 17 ler sonra 15 lere çakıl.
    bu performansta ky nerbunun neresinde olabilirki
    ondan öte, zaten 1 senedir diplerde, hiçbir yerde hakkında iyi haber çıkmadığı gibi, çıkmasınıda istemeyen bir şirket söz konusu. bütün bu yapılanların fake olduğunu düşünüyorum. bilinçli davranışlar bunlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Stock trader Yazıyı Oku
    Elimde 1 lot dahi bu hissseden yok. İyiki yok. ODAS bu şirketin patronu ve bilançonun açıklanacağı güne şirketin yaklaşık % 10 civarında hisseyi fon lar sayesinde yok pahasına satıyor. Bir bakıyorsunuzki aynı gün hisse ciddi anlamda değer kaybediyor ve aynı gün açıklanan bilançoda ciddi zarar. EY SPK SEN NE İŞ YAPARSIN BİZLERE AÇIKLARMISIN. YEMİN EDİYORUM SÖZÜN BİTTİĞİ YER. Ben patron olacağım ve iştirakim olan bir şirketin hisselerini düşük fiyattan birilerine satacağım ve aynı gün iştirakim olan şirket kötü bir bilanço açıklayacak ve bende hiç bir şey yokmuş gibi işlerime devam edeceğim. Bu duruma SPK hiç bir şekilde müdahale etmeyecek. Hiç olmazsa bilanço açıklandıktan sonra fon lara hisse satışına izin verseydiniz. Küçük yatırımcının daha bilinçli işlem yapmasına imkan verirdiniz.
    SPK, bu tarz manipülasyon işleri ile ilgilenmiyor. Onların görevi başka. Görevi ne derseniz ben de bilmiyorum.
    Merak ettiğim şu; Bu fonlar 93 milyon hisseyi neden aldı? Bu fonlar, şirket patronu ile ortak hareket etti. Yani onlar da manipülasyona ortak oldu. Eğer uzun vadeli yatırım için almış olsalardı, aynı gün bu derece yüksek bir hacim olmazdı. 15,35’den iskontolu alıp, en kısa sürede bu fiyatın üzerinde sattığımız kar demiş olamazlar çünkü öyle bir hacim yok.kime satacaklar?
    Patron, fonları basamak olarak kullandı gibi duruyor. Bu hisseler birilerine belki de yine kendilerine devredildi/devredilecek. Pazartesi günü operasyon devam edecek gibi görünüyor. ODAS, bu satıştan gelen parayı ne yapıyor?
    Kendi hisse geri alımında kullanmış bir bölümünü. Paranın bir bölümünü de 15,35’in altına çekip, CANTE alımı için kullanır mı bilinmez.
    Şeytani bir plan var ama detaylarını bilmiyoruz.
    KY, nin iki seçeneği var: Ya lanet olsun diyip zararına satacak ya da bekleyecek.
    SPK dediniz çok güldürdünüz beni.
    Angola’da veya benzer bir ülkede olsak ülkenin SPK’sı mutlaka devreye girerdi.
    Bizde kuzuların sessizliği.

Sayfa 423/447 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •