Sayfa 127/156 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: DoLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ XXIV

İlginc olan tarla vasfinda yerleri alip 100 e bolup tiny mayny diye satiyirlar.gecende yiktilar tiny i...

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.sabah.com.tr/yazarlar/di...landirana-ceza

Osbir vergisi de geliyormus, evli bekar farketmez.

Dusuk beyan edenden de kiyas yolu ile farki alinacakmis.
    Dudu istinyede soyle bogaz manzarali bir yali varmi bildigin ortak olmayan

3. C.H. polise verdiği ifadesinde İşyerinde iki arkadaşımla birlikte muhabbet edip alkol alıyorduk. Dışarıdan kavga sesleri geldi ancak bulaşmak istemedik. O esnada tanıdığım M.Y.nin darp edilmiş olduğunu, yanında polis ve bekçi olduğunu gördüm. Kendisini tanıdığım için Sana ne oldu M.? dedim. Darp edildiğini söyleyince abisini arayıp haber vermemi isteyip istemediğini sormam üzerine polis beni ittirdi. Ne yapıyorsunuz abi, tanıyorum M.yi dedim. İttirmeye devam edip sonrasında darp etmeye başladılar. İşyerimde kamera var, yapmayın dememe rağmen devam ettiler.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Adam gibi ulke olsa, K.Mursel Kaymakami ve Kocaeli Valisi'sini aninda gorevden alirlar.

Daha gecen gun yazdim bu memurun kim oldugunu.

4. En ufak bir tahrikimin olmadığı görüntülerle de ortada diyen C.H., Buna karşın ters kelepçe yere yatırıp yaklaşık 1,5 dakika tekmelediler. Bir tanesi diziyle beni yerde ezdi.

Bu memurun ne kadar yaratici bir memur oldugunu da yazmistim o yazida.

Biri diziyle ters kelepceli yerdeki adami eziyor, bunu ABD'deki vahsette Tv'de izledi.

5.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bilen varsa cevaplasin.mustakil arsada ikiz villadan bir daire alinirmi?diger ortak daha sonra sizin evinizi alabilirmi izalei şuyu ile?
    Oradaki sorun ''İzale-i şuyu'' değil. İzale-i şuyu(Ortaklığın giderilmesi) davası, mülkün ortak olarak kullanılmasının mümkün olmadığı durumlarda geçerli. Böyle bir durumda mülkün tamamı satışa çıkarılır ihalede 3. kişiler alır ve pay sahiplerine para pay edilir. Siz mülkü(İkiz villa) ortak olarak çok rahat kullanabiliyorsunuz, satışa çıkarılması için bir sebep yok.

Fakat hisseli tapularda başka bir sorun var: Şufa hakkı(hisse alım önceliği)
    Hisse sahiplerinden biri hissesini satmak isterse; diğer hissedarın bu hisseyi alma önceliği var. Eğer diğer hissedar kötü niyetli ise sizin hissenizi tapuda gösterdiğiniz fiyat üzerinden alma hakkını kullanabilir.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Avrupanın 3-5 katına ibadet diye hayvan satmaya çalışanlara güzel bir ders olmuştur umarım....Emekleyenler dikilmese bunlar dikecekti a.q.

500 bin kurbanlık pazardan geri döndü

https://www.msn.com/tr-tr/finans/eko...ff698db3&ei=50

7. Bu da avukat..!

Hakkında İnegöl 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, Çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan 30 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Gökmen K.nin yargılanmasına başlandı. Gökmen K.nin suçlamaları reddettiği duruşmada söz alan sanık avukatı Sedat Gülen, O gün müvekkilim fermuarını çekerken görüldüğü için bu suçlama ile karşı karşıya kalmıştır dedi. Avukat Gülen, Kızı, gerçeği daha sonra söyledi. Ayrıca böyle bir olayın olduğu düşünülürse, mağdurun 15 yaşından büyük ve rızasının olması dikkate alındığında suç oluşturmaz. Bu nedenle müvekkilimin beraatini talep ediyorum.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Oz kizini igfal eden bir baba'nin savunmasinda diyor bunu bu avukat.

Bu avukat'in bagli oldugu Baro baskanina sesleniyorum.

Hukuka zerre kadar sayginiz varsa bu avukati baronuzdan atin, bir daha bu meslege donemesin.

8. Sordugunda herkes ayni seyi soyluyor, Ahlak'ta cokus.

Zamaninda 17 yasindaki cocugu Askeri Mahkeme karariyla yasini buyutup astiniz.

Ahlak akliniza gelmedi.

Simdi bu avukat'i gordunuz ahlak akliniza gelmiyorsa, bir daha ahlak sozunu kullanmayin.

Sayfa 127/156 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •