Sayfa 425/447 İlkİlk ... 325375415423424425426427435 ... SonSon
Arama sonucu : 3574 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz.
    Bilgilerinizden istifade etmek isterim.
    En azından CANTE hakkında sayenizde doyurucu bilgi sahibi oldum.
    Çok teşekkür ederim.
    Sadece şunu tavsiye edebilirim ki, kameralar eşliğinde namaz kılıp, bir eli secdede diğer eli yanındaki din kardeşinin cebinde olan ahlaksız bir güruh için hiç kimseyi hiç bir şeyi kırmaya dökmeye değmez...Sonuçta burası bilgi paylaşım forumu ve kesinlikle hiç bir art niyet olmaksızın tüm bilgi ve tecrübelerimi oldukça yoğun bir mesai harcamak suretiyle aktarmaya çalıştım ve günün sonunda inanılmaz yoruldum...Yaptığım öngörülerin bir kısmı tuttu bir kısmı halen belirsizliğini korumakta...Neticede ben de sizler gibi sıradan bir yatırımcıyım ve bu çember sakallılar babamın oğlu ya da bir tanışım değil...Hiç işim olmaz, bilen zaten biliyor...

Yeri gelmişken söyleyeyim: Netice itibariyle SPK, ciddi bir kurumdur ve tıpkı ceza kanunlarındaki işleyiş (şikayete tabi suçlarda kişinin şikayeti yoksa, ortada bir suç varsa bile kovuşturma yapılmaz) benzeri bir yapılanması ve karar alma mekanizması vardır...En nihayetinde verdikleri kararın sonuçları o karar verenleri de bağladığı için hukuki kılıfına uydurmadan karar alamazlar...Ve şunu özellikle vurgulamak isterim SPK'nın "sadece" yatırımcıyı korumak diye bir görev ve sorumluluğu yoktur...İşverenin yani patronların da hak ve hukukunu gözetir...Bir çeşit hakem diyelim...

Tahsisli konusunda ofis arkadaşlarımın çabası ve netice ortada; geride hepsi yazılı, kayıtlı ve görebildiğim kadarı ile son toptan satış işlemi için hiç kimseden bir itiraz gitmemiş ve SPK da mevcut tebliğlerin gereği bir karar vermiş...Bütün suç kesinlikle küçük yatırımcıda...Sahip olduğu pay ortaklığının kendisine yüklediği HAK, görev ve sorumlulukları bilmemek kanunen mazeret teşkil etmez ve bu ülkede ağlamayana meme verilmez...Borsada yatırımcı olmak zor iştir hele de bizim gibi hukukun kırıntılarını arayıp bularak hak arama mücadelesi yapılmak zorunda kalınan bir ülkede...

Gayet tabiki bu yazdıklarım çok kısa vadeli grafik ve indikatörler ile trade yapanlar için geçerli değildir...Onlar kendi aleminde ve aksine bu tür alengirli işlerin sonuçlarından mis gibi para kazanıyorlar...Sermaye Piyasası genelindeki büyük resimde olan biten de zaten budur...Yazılacak sayfalarca şey var ancak anladınız siz onu...

Saygı ve hürmetlerimle
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    ulan ahlaksız terbiyesizlik etme. Sen burada tek başına yazı yazmak bizlerin gitmesini mi istiyorsun. Senin gibi çok ahlaksı sayfgısız gördüm.ortalığın havasını bozma. Akıllı ol.
    Ahlaksiz sensin Allah'ın ezigi. Sonradan görme essegi. Şu kadar lotum var geyigi yapan bir esseksin. Bize ne lan nerden aldın sattin ettigin kardan lot sayindan? Sürekli aldım sattim uçtum kaçtim. Bomboş 0 bilgi full algı galan bir sonradan gormesin. Saygısız soytarisin

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    sana bu meydanı boş bırakacağımızı mı sanıyorsun . Hissedartd yi kaçıran sensin. Adama destek çıktık. şimdi bana döndün.senin hiçbir vasfın yok sadece burada pislik yapmak için buradasın. Hadi göster hünerlerini bakalım neler yapabiliyorsun
    Sn Hissedara ben asla negatif bir şey demedim. Özelden de sorular sormuşlugum var . Ama senin amacın belli. Algina hocamizi da cekmeye çalışan bir eziksin. Adam net şekilde dedi, şirket iyi ama patronlari kötü. Biz anlayacagimizi abladik. Sen algina devam et. Bir daha bulasma bana. Aldığın sattigin lotu da inan merak eden kimse yok
    Bomboş bir adamsin. Çöp

4.  Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    Yazık
    Nokta
    bir haftadır okumamıştım....
    bir haftanın özeti yukarda yazılmış....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Gayet tabiki bu yazdıklarım çok kısa vadeli grafik ve indikatörler ile trade yapanlar için geçerli değildir...Onlar kendi aleminde ve aksine bu tür alengirli işlerin sonuçlarından mis gibi para kazanıyorlar...Sermaye Piyasası genelindeki büyük resimde olan biten de zaten budur...Yazılacak sayfalarca şey var ancak anladınız siz onu...
    Sn Hissedarxd; bu forma benden ve sizden başka grafik atan üye olduğunu hatırlamıyorum..trade yapan üyelere gelince sanırım bu konuda en başarılı olan da sizsiniz..bu yatay piyasada 1 ev parası (2 milyon gibi) bir kazanç sağladığınız arka sayfada duruyor.. inanın aklımdan ''mis gibi para kazanmış'' gibi bir düşünce geçmedi ki ben cante de bu kadar para kazanmadım...ben genelde, karancın bol ve daim olsun derim..

Borsada, usulsüzlüklerin haksızlıkların, hatta hukuksuzlukların çok sık yapıldığını söyleyen bir çok yazınız var..bu düşüncenize kısmen katılıyorum.. uzun vadeli yatırım yapmıyor olmamın bir nedeni bu olsa da, bir diğer nedeni, kısa zaman aralığında kazançl getirebilecek senetleri bulmak.. 1 - 1.5 ay içinde 10 -15 kat, sorgusuz, sualsiz artan senet bulmak için geçmiş grafiklere bakmak yeteri.. ancak ben teknik analiz ve tarama ile yükseliş yapabilecek senetleri gelecekte bulabilmek için 28 yılımı harcadım..kısaca alengirli işlerle pek işim olmaz.. mevcut bilgi ve birikimlerimle borsa hayatımı devam ettireceğim..
    Saygı ve hürmetlerimle...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ahlaksiz sensin Allah'ın ezigi. Sonradan görme essegi. Şu kadar lotum var geyigi yapan bir esseksin. Bize ne lan nerden aldın sattin ettigin kardan lot sayindan? Sürekli aldım sattim uçtum kaçtim. Bomboş 0 bilgi full algı galan bir sonradan gormesin. Saygısız soytarisin
    benim yazdıklarım seni niye rahatsız ediyor.
    madem rahatsız ediyor niye okuyorsun?
    bu yukarıdaki sıraladığın sıfatları,
    kendi ni karşına alarak bak bakalım.
    her insan kendini tarif eder.
    kendisini ayrıntısına kadar bilir.
    karşısındakinin sadece yaptığı fiilerden sıfatını tanır.
    ahlaksızlık yaptın. ahlaksız dedim.
    demek ki sen yukarıdaki sıfatları haiz birisin.
    aynısını yüzüne dememe gerek yok.
    sen biliyorsun. hayrını gör

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sn Hissedara ben asla negatif bir şey demedim. Özelden de sorular sormuşlugum var . Ama senin amacın belli. Algina hocamizi da cekmeye çalışan bir eziksin. Adam net şekilde dedi, şirket iyi ama patronlari kötü. Biz anlayacagimizi abladik. Sen algina devam et. Bir daha bulasma bana. Aldığın sattigin lotu da inan merak eden kimse yok
    Bomboş bir adamsin. Çöp
    bulaşan sensin. bir daha bulaşmazsan iyi olur. evet çöp olduğun doğru daha fonların ne olduğundan bile haberin yok. yalakalık da diz boyu..
    Son düzenleme : regal1; 23-06-2024 saat: 17:04.

8. Herkes gergin
    tartışmalardan araya kaynamasın faaliyet raporu geldi 17 sayfa buyrun okuyun.
    Venezuelanın V’si geçmiyor ya da ben mi göremedim?
    Bu kadar da olmaz ya.
    Gelir tablosunda ihracat geliri vardı
    Benim en çok bilmek istedğim konu bu değinilmemiş bile.Yurtdışı operasyonun ne oldu arkadaşım bir anlat bakalım.

Sayfa 425/447 İlkİlk ... 325375415423424425426427435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •