Sayfa 453/460 İlkİlk ... 353403443451452453454455 ... SonSon
Arama sonucu : 3678 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Bence bu hisse öyle böyle yerlere gitmeyecek yıldan yıla devamlı bir şekilde büyüyen gelişen bir şirket var 60 ülkeye ihracat var geleceğin işte yeni egeeni bu. Egepen Belçika asıllı şirket olan Deceuninck firmasınındır. Deceuninck şirketi yoluna sadece Egepen'i satın alarak devam etmedi. Aradan 5 yıl geçtikten sonra yani 2005 yılında, asıl sahibi Sabancı Holding olan Winsa'yı da satın aldı.

https://www.egeprofil.com.tr/tr

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bence bu hisse öyle böyle yerlere gitmeyecek yıldan yıla devamlı bir şekilde büyüyen gelişen bir şirket var 60 ülkeye ihracat var geleceğin işte yeni egeeni bu. Egepen Belçika asıllı şirket olan Deceuninck firmasınındır. Deceuninck şirketi yoluna sadece Egepen'i satın alarak devam etmedi. Aradan 5 yıl geçtikten sonra yani 2005 yılında, asıl sahibi Sabancı Holding olan Winsa'yı da satın aldı.

https://www.egeprofil.com.tr/tr
    mühim olan sabredip sabredemeyeceğimiz....durabilir miyiz acaba...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Egepen üretiminin yanı sıra, Sabancı dan Winsa'yı, Enka dan Pimapen'ı almıştı. Türkiye'nin bütün çevresi, savaş ve deprem bölgeleri harap, bir de elinde Hindistan gibi büyük bir potansiyel pazar var. Hindistan da deposu var. Çok daha iyi olacak ve büyüyecektir. Üretimde büyümeyi seçmezse bile mali yönden çok kuvvetli bir şirket olmaya aday. Mali yönden iyi, senede üç defa temettü vermesi de buna bağlı. Borsada böyle şirketlerin çoğalması gerçek yatırımcıya fayda sağlayacaktır. %572 bedelsiz verecek. Bir de kendisi 6,72 eder bölündüğünde şu an için 30 Tl cıvarında. Yeni sermayesi ve yıl sonu karı göz önüne alındığında bu fiyat çok çok ucuz kalıyor.
    Son düzenleme : agg; 25-06-2024 saat: 17:23.

4. Egpro şirketinin geri alınmış payı yok
    Satan deceunimck şirketi
    Dexeunşnck hakim ortak ama başka bir şirket

Şirkete sessiz sedasız bir yoğunlaşan ilgi var ve patronlar bunu görüp bir miktar satışla acaba ilgiyi durdurur muyum düşüncesine girdi.. Bedelsiz tabiki ilgiyi dahada yoğunlaştıracaktır.. Borsa birazda inanma işi.. Ben inanıyor ve almaya devam ediyorum.. Önemli olan diğer ortaklarında dediği gibi sabır.. Yaş itibarıyla ( 50 üstü) artık korkum yok.. İsterse düşürsünler daha yeni fon yaratır alırım..Syglr.

6. Bedelsiz başvurusu yapmış. Ama kıpırdamıyor. Normal mi

7.  Alıntı Originally Posted by domino32 Yazıyı Oku
    Bedelsiz başvurusu yapmış. Ama kıpırdamıyor. Normal mi
    bedelsiz kararı alındığında bile tavan yapamadıydık herhalde...ölü toprağı atılalı üstüne çok oldu ne yazık ki..yazık oldu şimdilik kısa vade de...orta vade de yüzümüz güler inş...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Bedelsiz başvurusu yapmak kesin SPK tarafından onaylanmak anlamına gelmez.. Ben onaylanacağına inanıyorum ama SPK bu belli olmaz.. Hisse sakin adımlarla aort yükseltiyor.. Patron satışının etkisibir aydan fazla sürmez diye düşünüyorum.. Borsadaki derli toplu yirmi şirketten biri..Herkesin beklenti ve vadesi farklı olduğu için herkes ektiğini biçecek.. Syglr.

Sayfa 453/460 İlkİlk ... 353403443451452453454455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •