Sayfa 113/114 İlkİlk ... 1363103111112113114 SonSon
Arama sonucu : 911 madde; 897 - 904 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Normal şartlarda Walmart gibi global düzeyde iş yapan bir firma ile iş ilişkisi haberinin gıda sektöründe faaliyet gösteren ve 1.18 PD/DD ile (neredeyse defter değerinden) işlem gören bir firmada esaslı bir beklenti ve buna dayalı olarak fiyat hareketi yaratması beklenir...Olmamasının "en önemli sebebi yönetime olan güvensizliktir" diyor tecrübelerim...Yoksa tahtayı alıp götürecek piyasa oyuncusu kıtlığı diye bir şey yok, illaki birileri çıkar...

Yönetime karşı bu güvensizlik neden, nasıl oluştu açıkçası hiç bir fikrim yok, fikir oluşturacak bir done de yok...Mesela hisseleri ile çok haşır neşir olsa da tahtada sürekli işlem yapsalar tamam anlarım ancak öyle bir haber de göremedim KAP'ta, ki uzun bir süredir gerek halka açıklık gerekse de yönetim kadrosunun hisse oranlarında bir değişiklik olmamış ?

Hayli enteresan...

Yapılan anlaşma ile ilgili gelişmeler yaşandığı anda bu hava dağılacaktır bence...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    İlginç bir haber ve tepkisiz kalmış...9 aydır da kimse yazmamış, çizmemiş...Takibe alalım bakalım...
    Hisse başlığında toplam 113 sayfa yazı yazılmış ve bunun 100 sayfası halka arz ve hemen sonrasına ait...Yatırımcı ilgisi "0" yani...Ben niye buradayım, şaşırıyorum desem yalan olmaz... Ama gözle görülür bir potansiyel olduğunu da unutmam...

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Hisse başlığında toplam 113 sayfa yazı yazılmış ve bunun 100 sayfası halka arz ve hemen sonrasına ait...Yatırımcı ilgisi "0" yani...Ben niye buradayım, şaşırıyorum desem yalan olmaz... Ama gözle görülür bir potansiyel olduğunu da unutmam...
    gizli takipnin oldum üstad birde baktım kendimi bu forumda buldum

4.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    gizli takipnin oldum üstad birde baktım kendimi bu forumda buldum
    keko duymasın, mürit işleri zanneder hepimize musallat olur...

5. Piyasadaki hareketlerin bilanço ile, haber akışı ile, beklentilerle alakası yok...Birileri hiç umulmadık hisseleri alıyor umulmadık yerlere götürüp bırakıyor...Ben yine de şu işaretli kısmı not edeyim...Borç hanesinde duruyor ancak aslında bu bir alacak...6 aylıklara nasıl bir etkisi olacak görelim bakalım...

6. XGIDA ile korelasyon diye bir şey kalmadı...İlginçliklerle dolu bir hisse...

7. Bankalardaki sirkülasyon bitmek üzere...Yakında yan kağıtlara geçmeye başlar spek abilerimiz...Bakalım sırada var mıyız ?...

8. Tabeladakiler:

Van Gıda
    Selva Gıda
    Konfrut Gıda
    Tukaş Gıda
    Yayla Gıda
    .
    .
    .
    Fade Gıda (En sonuncu)

Valla ayıp...
    Son düzenleme : Hissedarxd; 02-08-2024 saat: 13:26. Sebep: Ekleme yapıldı

Sayfa 113/114 İlkİlk ... 1363103111112113114 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •