Sayfa 85/85 İlkİlk ... 3575838485
Arama sonucu : 680 madde; 673 - 680 arası.

Konu: YGGYO Yeni Gimat Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Yıllardır YGGYO radarımda iyi bir temettü hissesi gibi. Dükkan alıp kiraya verir gibi.

Ancak bu yeni AVM yatırımı saçma olmuş. YGGYO sadece Ankamall ile iyiydi. Yeni bir şey ekleyip neden kumar oynarlar?
    GK'dan edindiğim izlenimler:
    Yönetim bahsedilen yeni AVM yatırımını bir fırsat olarak görüyor.
    Yatırımda mümkün olduğunca özkaynaklar kullanılacak, büyük bir borçlanmaya gidilmeyecek. Bu sayede gelecek seneler temettü verilebilmesi mümkün olacak.
    Yatırım çok büyük olduğu için başka bir ortakla beraber yapılacak.
    Yatırım bir sebeple gerçekleşmezse, en kısa zamanda bu senenin temettüsü ödenecek.

Ben şahsen yönetime bu süreci doğru yönetecekleri konusunda güveniyorum.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Bunun tahtacısı var mı bilmiyorum, ama varsa kulağını çok çınlatıyorum, haberi olsun
    Tahtacısı yok çünkü kademeler çok boş.

Kısacası alan cumhuriyet altını gibi yastığın altına atmış bekliyor.

3. Şirket geri alıma 44,69 fiyattan 7.000 adet ile başladı... Blok hisse satılmadıkça bu kadar sığ tahtada ancak bu kadar alınır.

TECNO CK7n cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hayırlı olsun...9 Temmuz'da pay başına 3,11 TL temettü teklif edildi... AVM satın almadan vazgeçmiş olabilir mi... Kabul edilirse ödeme tarihi 11 Temmuz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    240
    Lot başı 3 lira 11 kuruş hesaplara geçti...11 Temmuzda kullanabileceğiz,Allah bereket versin..

6.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun...9 Temmuz'da pay başına 3,11 TL temettü teklif edildi... AVM satın almadan vazgeçmiş olabilir mi... Kabul edilirse ödeme tarihi 11 Temmuz...

Olağanüstü genel kurulda genel müdür AVM yatırımının halen gündemde olduğunu söyledi.
    Süreç uzadığı için temettüyü dağıtmışlar.
    YTD

7. HSBC, FTSE endekslerine Türkiye'den 10 şirketin eklenmesini bekliyor
    Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

12/07/2024 10:45:47
    HSBC, FTSE endekslerinde yapılacak ve sonuçları 23 Ağustos'ta açıklanacak gözden geçirmede, 10 Türk şirketinin endekslere ekleneceğini öngördü.

FTSE endekslerine Anadolu Hayat, Yeni Gimat GYO, Milpa, Tetemat Gıda, Reysas GYO, Enerya Enerji, Çelebi Hava, Göltaş Çimento, Fenerbahçe ve Ral Yatırım Holding'in eklenmesi bekleniyor.

Endekslerde değişiklikler 20 Eylül'de piyasa kapanışından sonra uygulamaya girecek.

8. Bilanço bence gayet iyi, enflasyon düzeltmesini dikkate almaz isek geçen yıla göre brüt kâr ve esas faaliyet kârı yüzde 90 civarı artış göstermiş...

Sayfa 85/85 İlkİlk ... 3575838485

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •