Sayfa 114/114 İlkİlk ... 1464104112113114
Arama sonucu : 911 madde; 905 - 911 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Direnç bölgesi mal dağıtımı yapılan 16.50-17.00 aralığı...Burayı geçerse ilave pozisyon açarım...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bankalardaki sirkülasyon bitmek üzere...Yakında yan kağıtlara geçmeye başlar spek abilerimiz...Bakalım sırada var mıyız ?...
    Endeksteki düşüşe rağmen gıda hisselerinin son 1-2 günlük performansı gayet iyiydi...Yan kağıtlarda öncelik sırasını iyi tespit eden parayı vurur...Sanki gıdalar...YTD

3. Bu tür global hareketlenmelerde TR borsası hepsinden dinamik hareket eder ve bazı hisselerde öyle absürt fiyatlamalar görülür ki, işte oralar "yatırım" yapılacak seviyelerdir...2009 krizi hemen öncesinde (şimdiki fiyatlarla) 5.5 TL olan ARCLK 0.8 TL fiyatlara gelmişti...

Parası olan için manyak kazançlar sağlama zamanı geliyor, ben öyle görüyorum...Walmart gibi bir deve sipariş vermiş ve döviz cinsi alacağı olmuş bir şirketteyiz...Bakalım süreç bizi nereye götürecek, yaşayıp göreceğiz...

4. Adamlar dünya devi ile sözleşme imzalamış, kağıdın yüzüne bakan yok...Yaw, şu borsayı öğrenemedim gitti...

5. Amerika Birleşik Devletleri'nde yerleşik müşterimiz aracılığıyla, Kroger ve başka market zincirlerine yönelik olarak Ekim, Kasım ve Aralık aylarında yüklemek üzere yüksek katma değerli, özel reçeteli zeytinyağlı küçük ambalajlarda toplam 30 konteyner (1.217.160 Adet Kavanoz ) sipariş alınmıştır. Bu sipariş, şirketimizin uluslararası pazardaki büyüme stratejisi doğrultusunda, kaliteli ürünlerimizin geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır. Siparişin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi durumunda, ilave siparişlerin de gelmesi beklenmektedir. Gelişmeler hakkında siz değerli yatırımcılarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/1325206

Haberin güzelliğine bak...İnanmak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Adamlar dünya devi ile sözleşme imzalamış, kağıdın yüzüne bakan yok...Yaw, şu borsayı öğrenemedim gitti...
    Bakın kab açıklaması 11.50 de
    Hisse de hareket 10.30 da başlıyor
    Haber düştüğünde fiyat 14.90-15.00 aralığına kadar çıkıyor
    Çok ilginç bence burada bir kişi yada kişiler insiderlik yapıyor yani haberi önceden almışlar ona göre pozisyon alıyor. Her neyse ben fark ettim bunu 15.90 civarı boşalttım yine 15.10 gibi mali yerine koydum. Normalde satmak gibi bir niyetim yoktu ama baktım ki birileri oynuyor mal alıyor bende verdim malı al hayrını gör dedim.
    Hissede sorun yok, burada vur kaç derdinde olan bir kaç yatırımcı var.
    Uzun vade elde tutulabilir bir şirket. O insiderlerin eline vermek lazım
    Yoksa senin benim sırtımdan geçinir serefliler
    Şirkette sorun yok uzun vadede yatırımcısına kazandırır
    Pp-dd 1.12 lerde defter değerine yakın bir değerleme de
    Zamanla zararı olan yatırımcısının zararını kapatıp kar ettireceğini düşünüyorum
    Sonuçta istikrarlı bir biçimde büyüyen bir şirket. Asla ytd dur.

G700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ben bu hareketlerden hiç bir şey anlamadım ! Bunca haber, gelişme hep satış amaçlı kullanıldı...Hep dediğim gibi enteresan bir şirket...

Sayfa 114/114 İlkİlk ... 1464104112113114

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •