Sayfa 609/609 İlkİlk ... 109509559599607608609
Arama sonucu : 4868 madde; 4,865 - 4,868 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. açıklanan kar rakamına bak banvt 6 aylıkta hisse başı:19 TL, bizim uyuz hisse başı 1 TL açıklar mı bilmem.Beceriksiz mirasyediler.

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    bir zamanlar banvt 2.20 TL iken petun12,5 TL idi,o zaman değiştirmeyi düşündüm,ama skplc,kepeze batışları aklıma geldi,korktum,sonra banvt gerçek iş adamlarının eline geçti,şimdi 339 TL ve dün 2 milyara yakın 6 aylık kar açıkladı,üstelik banvt bedelli ,bedelsiz hisse bölünmeleri de var.Petun kötü,banvt iyi tercihmiş,bilemedim.
    Sasa öyle,yünsa öyle,,şirketler gerçek işadamlarının eline geçince iyi kar edebiliyorlar.
    Hayatta pınarları almadım almam da,ama dedim bedelsiz açıkladı belki giderler,,0.65 pd/dd den et,,,0.46 dan süt eğer bölünürse,borsada bir ilk gerçekleşir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Süt un un %600 er bedelsizleri onaylandı,,pazartesi bir milat gerçekleşecek,,ya artık bedelsizlerin bir öneminin kalmadığı görülecek.Ya da etkisi devam edecek.
    Diğer bedelsiz şirketler için de bir referans olacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Süt un un %600 er bedelsizleri onaylandı,,pazartesi bir milat gerçekleşecek,,ya artık bedelsizlerin bir öneminin kalmadığı görülecek.Ya da etkisi devam edecek.
    Diğer bedelsiz şirketler için de bir referans olacak.
    Evet,artık bir önemi kalmadı.

Sayfa 609/609 İlkİlk ... 109509559599607608609

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •