Sayfa 747/747 İlkİlk ... 247647697737745746747
Arama sonucu : 5970 madde; 5,969 - 5,970 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    çok önemli rezerv rakamı,
    ancak senette daha önce bu bilgileri edinen kişiler satışa geçti.oyak ve yatırım finansman
    (dersaneci lakaplı kişi olmalı diye düşünüyorum)
    (aynı dönemde gubrf da spot alım yaptı)
    neden vadelsisinden alım yapmadı diye soran olursa ,vadelisinde belli pozişsyonun varsa o seviyenin üstüne çıkarmasına kural gereği müsade etmiyorlar
    ,kozaa da çok ciddi değerli varlıklar mevcut,
    Marmaristeki otel çok komik paraya kirada belki havacılıktaki pay gibi onu da yakın zamanda nakte çevirirler.
    çiftlik yatırımı bile var şirkette ,gayrimenkul satış ilanları zaten bilinmekte.
    umarım kafası çalışan bir fon bir miktar alır diye bekliyoruz
    Henuz rezerv rakami belli degil diye biliyorum. Sadece tanminler var. Bu yilin sonunda laboratuvar testlerinden sonra tenör belirlenecek sonra yapilacak sondaja göre rezerv belli olacak.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Atp havacılık şirketinin sermayesini artırıp koza holdinge satış yaptılar 1.75 milyar TL ye .konaklı rezervleri 2016 den beri muamma yüksek rezerv olma ihtimali var ama varlık fonuna yatırım yapacak mı acaba ?Bir madenin üretime geçmesi yılları aliyor bir de yönetim memur zihniyeti de var sonuçta. Otel en değerli varlığı ama ucuz bir kiraya peşkeş çekilmiş durumda .2016 yılında otelin 250 milyon Euro ilana çıktı sonra yalan haber şeklinde servis edildi.
    Adam akıllı bir yönetim olsa kozaalar bir egeen fiyatı olurdu ama maalesef Tmsf ye kürküm ye hesabı yönettiği için sürünüyor koza grubu ve şirketleri. Enflasyon karşısında paramız pul oldu .Faiz yemeyelim dedik yatırım yapalım dedik kendimiz ettik maalesef.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 747/747 İlkİlk ... 247647697737745746747

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •