Sayfa 899/899 İlkİlk ... 399799849889897898899
Arama sonucu : 7190 madde; 7,185 - 7,190 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bu kapsamda ihraç edilecek payların satış fiyatı, 1,00 TL nominal değerli paylar için 9,19 TL olarak belirlenmiş olup sermaye artırımı sonucunda çıkarılmış sermaye 235.115.706,01 TL'den 263.216.902,96 TL'ye çıkacaktır. Bu çerçevede, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylı nihai ihraç belgesinin alınması için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmuştur.

Saygılarımızla

2. Bedelli dedi olmadı son çare tahsisli olurmu hesabı yaptı tutar mı sanki bu da tutmayacak bu da onay alamaz gibi pay sahiplerine hisseleri oranında bir yıllığına satmama şartıyla hisse tahsis edilmesi bu konu düşündürücü pay sahipleri içinde hakim konumda olan varsa veya olmaya aday varsa parasını hazırlamış olmalı

3. Bu Göbel inşaata ne zamanhaşlıyacak devamlı soygun olmaz birazda ise el atması gerekir.

4. İstanbul Tower ın satışı olabilirmi? Böyle bir söylenti dolaşıyor.. Hissede gözünü yukarı dikmiş gibi

5. bu hissenin bu günkü hareketine bakıyorum aynı kazı kazana benziyor bu hareketi yaptıranlara söyleyecek uygun bir terim arıyorumda bulamıyorum ben spk olsam bu adamlara borsadan ebedi işlem yasağı getiririm bu bir çakallıktan başka birşey değil onun için sokaktaki vatandaş borsa için kumar diyor bu hisseyi gözaltı pazarına atmak lazım bu kişilerede mutlaka ne kazandılarsa misliyle ceza verilmeli

6. Hissenin borsadaki hareketini yapanlar tüm hisselerde yapıyor. Anacak ygyo bugün borsanın en ucuz gyo şirketi.. Esenyurt Belediyesini n imar planını önce iptal edip sonrada onaylaması şirketin bekleyen %70 i bitmiş İnnovia 4 projesindeki şirkete ait 3600 konutun değerlemesi halen yapılmadı..Yıl sonu itibarı ile tahminen defter fiatı 90-100 tl ye çıkacak şirketin 10 da bir fiatla işlem görmesi tabiiki bir takım speklerin iştahını kabartacaktır.. Şimdilik %400 bedelsizi alıp cebe koymakta fayda var..

Sayfa 899/899 İlkİlk ... 399799849889897898899

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •