Sayfa 138/138 İlkİlk ... 3888128136137138
Arama sonucu : 1103 madde; 1,097 - 1,103 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

sayın Nilkiz kızınıza ve forumdaşlarımızın tüm evlatlarına başarılı sağlıklı mutlu bir eğitim hayatı dilerim hepsinin bahtı açık olsun Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah
    ben %39 yabancı (26 abd fonu 13 avrupa fonu) %16 altın %5 viop %40 bist 8 hisse şeklinde devam ediyorum
    (beyaz eşya , lastik sanayi, rafineri, yazılım, hastahane, banka , giyim mağazası, havalimanı işletmesi )
    bir kaç aydır ekonomilerdeki durgunluğu portföylerde hissediyoruz .. şimdi biriktirelim işler açılıp ekonomiler düzelince meyvesini yeriz inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Valla benim pörtföy aynı duruyor çok zarar var hatta Acseli 125 130 arası 10000 lota çıkarmiştim 105 e düştü şimdi biraz toparladı

Acsel. 10001 lot maliyetsiz
    Alcar. 101 lot. 180 maliyet
    Bryat 26 lot 3250 maliyet temettü alındı
    Burva 1001 lot 138.39 maliyet
    Clebi. 53 lot. 850 maliyet temettü aldık
    Cmbeton. 51 lot. 182 maliyet
    Ekiz 3100 lot. 16 maliyet
    Escom 2002 lot 64.30 maliyet
    Ozardan 3001 lot 56.41 maliyet
    Sumas. 101 lot. 380 maliyet
    Vertu 2000 lot 45 maliyet

4.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    sayın Nilkiz kızınıza ve forumdaşlarımızın tüm evlatlarına başarılı sağlıklı mutlu bir eğitim hayatı dilerim hepsinin bahtı açık olsun Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah
    ben %39 yabancı (26 abd fonu 13 avrupa fonu) %16 altın %5 viop %40 bist 8 hisse şeklinde devam ediyorum
    (beyaz eşya , lastik sanayi, rafineri, yazılım, hastahane, banka , giyim mağazası, havalimanı işletmesi )
    bir kaç aydır ekonomilerdeki durgunluğu portföylerde hissediyoruz .. şimdi biriktirelim işler açılıp ekonomiler düzelince meyvesini yeriz inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun
    Hocam,
    Viop stratejiniz hakkında bilgi alabilir miyim?
    Hangi enstrümanda hangi yönde kullanıyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam,
    Viop stratejiniz hakkında bilgi alabilir miyim?
    Hangi enstrümanda hangi yönde kullanıyorsunuz?
    Viopta Tradingview trend takip eden indikatorlere bakıyorum sayın Diproyal .. kairi , gann high low , trend trader Strategy , atr trailing stop loss gibi indikatorler
    Vioptaki paranın yüzde 40i ile altın tl yuzde40i ile endeks veya büyük hisse senetlerine indikatore göre long shirt poz alıyorum... yuzde20 ihtiyat akcesi gibi duruyor ...endeks ve hisse senetlerine 5 saatlik altına ise günlük grafikte bakıyorum... altina 12 saat hisseve endekse 200dk da denenebilir...sinyal geldikten sonra eğer çok büyük değişim varsa o an yoksa bar kapanışını bekleyerek işleme giriyorum şu ana kadar çok bisey kazanmadım ama gidiyor bakalım bir umut bir trend yakalarız inşallah
    Lastiği feda edip diger7sine kademe yaptim kendi capimda sanki hisseler dipten yataya geçti gibi insallah daha da dusmez
    beklemeye devam tüm forumdaslara hayirli bereketli kazanclar olsun
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Viopta Tradingview trend takip eden indikatorlere bakıyorum sayın Diproyal .. kairi , gann high low , trend trader Strategy , atr trailing stop loss gibi indikatorler
    Vioptaki paranın yüzde 40i ile altın tl yuzde40i ile endeks veya büyük hisse senetlerine indikatore göre long shirt poz alıyorum... yuzde20 ihtiyat akcesi gibi duruyor ...endeks ve hisse senetlerine 5 saatlik altına ise günlük grafikte bakıyorum... altina 12 saat hisseve endekse 200dk da denenebilir...sinyal geldikten sonra eğer çok büyük değişim varsa o an yoksa bar kapanışını bekleyerek işleme giriyorum şu ana kadar çok bisey kazanmadım ama gidiyor bakalım bir umut bir trend yakalarız inşallah
    Lastiği feda edip diger7sine kademe yaptim kendi capimda sanki hisseler dipten yataya geçti gibi insallah daha da dusmez
    beklemeye devam tüm forumdaslara hayirli bereketli kazanclar olsun
    Kapsamlı açıklama ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Umarım beklentinize uygun reel kazanç elde edersiniz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kapsamlı açıklama ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Umarım beklentinize uygun reel kazanç elde edersiniz.
    İyi dilekleriniz için çok teşekkürler üstadım inşallah hep beraber hayırlı bereketli kazanclar elde ederiz

Sayfa 138/138 İlkİlk ... 3888128136137138

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •