Sayfa 460/460 İlkİlk ... 360410450458459460
Arama sonucu : 3676 madde; 3,673 - 3,676 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Bu kadar az alışı ve satışı olan başka hisse var mı, ? bilmiyorum. Tahtaya alış ve satış yazılmıyor, yeterince gelmiyor. Hareket olmayan yerde, elden nasıl çıkartacağım endişesi doğar. tahta uyutuluyor ve çaktırmadan baskılanıyor. Toplu ciddi bir satış ta yok gibi, alıcılar piyasa kolluyor. Bedelsiz dağıtımı bir hareket yaratacak gibi, bölüneceği zirve bedeli olan36 TL den bu gün için 23 TL nin altına düşmüş durumda. Her şey artarken bu tür hisselere sahip çıkmamak pek akıllı iş olmasa gerek.

2.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Bu kadar az alışı ve satışı olan başka hisse var mı, ? bilmiyorum. Tahtaya alış ve satış yazılmıyor, yeterince gelmiyor. Hareket olmayan yerde, elden nasıl çıkartacağım endişesi doğar. tahta uyutuluyor ve çaktırmadan baskılanıyor. Toplu ciddi bir satış ta yok gibi, alıcılar piyasa kolluyor. Bedelsiz dağıtımı bir hareket yaratacak gibi, bölüneceği zirve bedeli olan36 TL den bu gün için 23 TL nin altına düşmüş durumda. Her şey artarken bu tür hisselere sahip çıkmamak pek akıllı iş olmasa gerek.
    28/08/2024 tarihinde başvurdu spk ya.ortalama 45 gün sürse spk onayı.Ekimin 15 ine onay gelir. 10 gün içerisinde de bölünür. Bölündükten sonra izleyip lot artırmayı düşünüyorum bu hissede geleceği uv. parlak bir şirket olarak görüyorum. Egeende yaptığım hatayı bunda yapmayacağım.

Elden geldiği kadar neredeyse her gün alırım.. Mesela bugün 26 lot aldım.. Bu düşüş en büyük alım fırsatı ve bir daha gelmeyecek.. Şirketin çok güzel yönetildiği ortada.. Bilanço karı ve gidişatı güzel.. Konjönktür kötü gibi görünsede fırsatı gören görüyor.. Yarında alıcıyım öbür günde..2030 yılının altını olarak hedefimde.. Syglr.

Aldığım anda 2 tl aşağı basıyor.. Çok güzel hareketler bunlar ama nafile..Güzel hangi sokaktan geçerse geçsin güzeldir

Sayfa 460/460 İlkİlk ... 360410450458459460

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •