Sayfa 617/617 İlkİlk ... 117517567607615616617
Arama sonucu : 4934 madde; 4,929 - 4,934 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. O palavralarınla nereye gitsen peşindeyim fedor bu forumda , bunu böyle bil. O paylaştığın değerlerin rakamların da hiç bir önemi yok. Photoshop da ben sana 10 milyon dolar aefes alim istersen. Sanalda insanlar yazdıkları ile vardır. 18-19 temmuz sattığına dair bir ibare yok bir hafta sonra birden bire sattım. Haziran temmuz hisse güzellemesi 300 den kucak. sonra vınnn turizm.

2.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    O palavralarınla nereye gitsen peşindeyim fedor bu forumda , bunu böyle bil. O paylaştığın değerlerin rakamların da hiç bir önemi yok. Photoshop da ben sana 10 milyon dolar aefes alim istersen. Sanalda insanlar yazdıkları ile vardır. 18-19 temmuz sattığına dair bir ibare yok bir hafta sonra birden bire sattım. Haziran temmuz hisse güzellemesi 300 den kucak. sonra vınnn turizm.
    Tam sopalık bir hastasın. Video çeksem özür dileyecek misin? SAlaklığını kabul edecek misin?
    O dosyayı indir oynama var mı diye bir araştır internetten bakalım bir gram oynama bulacak mısın? Photoshopmuş

Daha önce video çekeyim dediğinde uğraşamam demiş kaçmıştın, herkesten özür dileyeceksen, video da çekerim yeterki bir insanı TOPLUMA KAZANDIRALIM

sana daha önce iş bankası raporlarını da atmıştım Ereğli sayfasında sanırım, Ereğli'yi satmadığımı idda etmiştin haftalarca ne oldu? Ereğli'yi sattığıma inanıyor musun şimdi?

İş bankası 15 günden sonra rapor göndermiyor saçma sapan bir şekilde, yoksa bugün de paylaşacaktım direk excel üzerinden.... ORada günü gününe alış saat vs var o kadar şeyi tutturmak zaten saatler alır...

Neyse Ereğli'den umudu kesmissin sattığıma...

Sana bir şey ispat etmek zorunda değilim de ne mal olduğunu buradakiler de görsün diyorum.

Bu arada tez zamanda ALLAH belanı verir İNŞALLAH Elimden başka bir şey gelmiyor.

3. O okuduğun bela dönüp dolaşıp seni bulsun fedor. Yazdıkların meydanda. Palavracı yalancı üç kağıtçı birisisin. Hani ne oldu eregl de 5 senelik biriktirme planına arkadaş borç istedi ondan sattın öyle mi.??? Efes ucuz muş 300 de. Kaçmadan alın demişsin enflasyonda düşünce. Özelden uyaranlar olmuş idi ismen de de ekip halinde yapmışsınız aynı şeyleri. ismen eregl aefes. Bakalım sırada ne var. Nereye yazarsan anında biteceğim orada.
    Hala video diyorsun. İstersen konulu çek . Seni mimledim bu forumda. İyi niyetli değilsin. Ya kendi çapında milleti yönlendirme peşindesin yada birilerinin adamısın.

4. Hastasın hasta! Elinde hisse yok, konuşulmak istemiyorsun aslında cevap vermemek en doğrusu!

Yalanım varsa ALLAH beni cezalandırsın yoksa senin burnundan fitil fitil getirsin, beter ol İNŞALLAH!

Senin aefes aldığın günün amk fedor
    Düşmeyen bistin en iyi hissesi bu aldı bistin en kötü hissesi oldu

6. Endeks 700 puan tepti aefes 0
    Dedim size bu adam aldi ve efes bitti

La fedor bim shortladim biraz
    Hemen al 1000 olcak diolar

Sayfa 617/617 İlkİlk ... 117517567607615616617

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız