Sayfa 353/353 İlkİlk ... 253303343351352353
Arama sonucu : 2821 madde; 2,817 - 2,821 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    hocam, genclerle birbirimizi yeni yeni taniyoruz.

bakalim, tanisip anlasip bir ortak yol bulacagiz

mesela ben pasife pek emir yazmam, ama sanki yaz diyor bana

bunca yil sonra onlar icin degisecek de degilim
    hadi ama boyle bir gunde (endeks +%2) asagi basmayacaksin da ne zaman basacaksin???

pasife emir yazmam, ama bilanco gunu bastigin en dusuklerden baslamak uzere ciddi miktarda ilave mal kaptirmaya hazirsan bekliyorum

bul beni

2. Ciner holding Çayırhan Termik Santralini Özelleştirmede alabilir. Burasını ciner 2000 yılında yap işlet devret ile almıştı. Kendi tesislerinin yanında. Süresi sonunda 2020 yılında devlete iade ettiler. Galiba tekrar alacaklar. Ciner holding ılgını geri alıp burayı park elektriğe verebilir..... YTD.

3. İhaleye giriyoruz haberi burada ciddi ivme yaratır.

4.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    hadi ama boyle bir gunde (endeks +%2) asagi basmayacaksin da ne zaman basacaksin???

pasife emir yazmam, ama bilanco gunu bastigin en dusuklerden baslamak uzere ciddi miktarda ilave mal kaptirmaya hazirsan bekliyorum

bul beni
    evet, yine tam istedigin bir gun; endeks yaklasik %2 arti, asagi basmalisin

hadi ama yapabilirsin, bekliyorum bul beni

19.35 de goz kirptim sana kucuk bir miktar

bu gün 19.02 dip onayı geldi ve saat 19.35 te dükkanı açtık.. artık 19.02 üzeri güzel,altı üzer konumuna geldi..günlükler pek iç açıcı olmasa da haftalıklar dikkat çekici.. haftalıklar,günlüklere kalk gidelim dese, itiraz edebileceğini düşünmüyorum.. yine de günlükte güvenilir bir trend için (pembe) 21.18 üzerine çıkmaları gerekecek..

geçen sene Ekim ayından bu yana (feyk attığı haftalar hariç) CRLN üzeri 2 kapanış yapamamış.. haftalıklarda 20.68 üzerinde daha güvenilir olacak.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 353/353 İlkİlk ... 253303343351352353

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •