Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 22 madde; 17 - 22 arası.

Konu: Sadece Etherium

1. Dün akşam Tuncay Turşucuyu dinledim, Adam sene başından bu yana bu yıl hissene sahip çıkma yılı düştükçe alıp artırma yılı derken, dün akşam birden dönmüş endekste 7900 lerden bahsetti.

Keza Nuri Sevgen, aynı bunlar göya güvenilir adamlar bir de şimdi kademeli almak gerekir diyorlar ya dalga geçiyorlar milletle yazık günah milletin parasını çip etmeye ne hakkınız var kurumunuz 3 lira komisyon alacak diye.....

Bundan sonra kimseyi doğru dinlemem şeyimle dinlerim...

2. İmamın oğluşu öğrenci kartıma sadece yüzde 10 indirim yapmış way high one why bundan sonra da oy veririsem elim kırılsın deyom asla vermem imamın kine zira suyu elektrik ten bahalı yaptı işi gücü zam laz dan ne beklenir... Hayat artık çok zor kuru ekmek yiyecek millet böyle giderse
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3. Buraya kayıt düşmek için yazıyorum, pek çok aracı kurum çalışanı işsiz kalacak, Sertaç ta info dan Atlas a geçmiş, aslında görece dürüst ama hatalı, ben krupiyelere hiç bahşiş vermedim hayatım boyunca, aracı kurum çalışanları benim için hep krupiye oldular sadece yüzüne gülerler anlık odur.
    O yüzden aracı kurum çalışanları şu grafik açanlar falan bir iş baksınlar yoksa durumları zor....

RTE ye oy verip şimdi peynir alamayana acımalı mıyız? Soru bu esasında hem muhalefet hem iktidar bu coğrafya için yetersiz kaldılar, Bu ülkeyi asla boş bırakmazlar, ilkesiz bir oportünist ve aslında bir faşist olan İmamın kini hazırlıyorlar. Bu adamı milletin başına bela eden de K. K. ne denirse inanan bir adam hala da öyle... Kötü adam değil ama kötülük yaptı hem Ekmek için Tekmelettin de hem İmamın ki nde hatta seçim ekibini de seçemedi, Beni metin yazarı yapsa fazla oy alırdı

Bu dizaynın en iyi örneği Fatih Maçoğlu, adamı Tunceli'den çıkardılar, kandırdılar ve görevden aldılar , adam TKP li ama belki ve büyük ihtimalle hem camiler daha temiz hem meyhaneler daha denetimli olacaktı yani herkese hizmet edecek bir adamı oyunla kızağa çektiler, yani burada hem çok kurnaz, olacaksın hem de halka hiç güvenmeyeceksin.

4. Cem zeytinleri halka arz edilecekmiş , az kaldı kardeşler bakkaliyesi de halka arz edilecek, bunları duyunca aklıma davaro diye bir film geliyor konuyla ilgisi olmasa da nedense bulamadım bi türlü...

5. Bokunu çıkarma durumları devam ediyor

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bokunu çıkarma durumları devam ediyor
    Durum iyi değil ama faizin inmesi ile bir süreç bsşlayayabilir...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •