Sayfa 572/572 İlkİlk ... 72472522562570571572
Arama sonucu : 4576 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Fiyat baskısı ile manipulasyona devam.

3. Spekülatör olsa bir şey demem, manipülatör adamlar, ayrıca 2022 eylülden başlayıp fiyatı neden yukarı çektiler, çünkü mecburen yeniden değerleme yapacaklardı yasal olarak değeri artmak zorundaydı, bugüne kadar hiçbirşeyi yatırımcı lehine yapmadılar..

Zorunlu olduklarından veya para kazanmak için yaptılar, genel kurullarda sanki bunun sorumlusu değilmiş gibi konuşmaları bana işlemez.. Bunu yutacak yaşı da tecrübeyi de geçtik..

Ayrıca artırdıkları değer de, 850 mlyn euro da çöp değeri, Monrol veya Ayazağa beklemek saçmalık, onlara kaldıysak zaten bırakıp, geçip gidelim, oyun bunlar, zira sadece Eczacıbaşı Holding'in yüzde 33 ü, 850 mlyn euro yapıyorsa ben de hiç bir şeyden anlamıyorum.

Kendi başıma dava açıp bedavadan millete fayda sağlamak ahmaklık olur. Ama fikir birliği olsa duman olurlar..

Milletimiz o kadar manipülasyona açık ki, 2010 lardan bu yana kartal arazisi lafını milletin ağzına vermişler sonra kartal bizim değil Holding'in deyip oyun oynamaca, Kartal arazisi Esan ın yanında nedir? Yok Kartal , arazisiymiş yok ayazağadan para gelsinmiş de bilançoda görünsünmüş..

Bu numaraları en az yapan ilk borsa kurulduğundan bu yana Koç Holding ve şirketleri onlar olmasa bunun gibiler bu ülkede kobi düzeyini geçemezdi...

Hem bütün sanayinin kurılması özel sektör gelişimi, hem de lehlerine çıkan yasalar, hepsi Koç Grubu teşviki ve tasdiki ile oldu..

Saygı duymuyorum bu grubun tarzına ve yaptıklarına.... Rahmi'nin tırnağı etmez ,ayak son parmağının , İnan Kıraç gibi aynı onunla aynı düzey.....

Ayrıca kimse almasa dokunmasa kendileri de milleti soymak için teşvik ediyor..

Görevlileri yıllardır buralarda konuştu, yedik
    yaladık, yuttuk, sanki ......

Spek...n yaptığı şu!Alt seviyelerden fiyatı baskılıyor.Sonrasında eğer varsa üst kademerde biriken hisseleri alarak hareket ediyor.Bu nedenle alt kademede fiyat baskısını ısrarla yapıyor son zamanlarda..Bu üst kademede satanların ihtiyacı olanların zararına satışları diye düşünüyorum.

5. Tahmin ediyorum bilanço hisse fiyatı üzerinde önemli bir etki yapmayacak. Beklentiye yönelik olumlu veya olumsuz hiçbir yoğunlaşma görmedik. Bu durum spekülatörün beklemede kaldığına işaret ediyor, belki o da alımlarını zamana yaymak istiyordur.

Dünkü kaldığı yerden fiyat baskısı ile manipülasyona aynen devam ediyor syn.spek...

Fiyatı hızla 48.40 dan 47.70 seviyelerine geri çekerken bunu mal vererekmi yapıyor?Hayır.Yapılan işlemlerin çoğu karşılıklı.?Kendi sattığının çoğunu yine kendisi geri alıyor.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8. Mevzuyu forumlardan takip ediyor sanırım. Mesela sabahtan fiyatı yukarı çek akşamında bırak sistemini bıraktı. Biraz endekse ayak ıyduruyor, saat dilimlerini değiştiriyor, olacak o kadar

Sayfa 572/572 İlkİlk ... 72472522562570571572

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •